Paşabahçe’nin inovatif Zestglass ürünleri Türkiye’de

Paşabahçe’nin 2016 yılında Ambiente Fuarı’nda lansmanı yapılan modern mutfaklar için yenilikçi çözümler sunan Zestglass, Türkiye pazarında rafa çıkıyor.

 


ppppppppp

 

İnovatif özelliğini daima ön planda tutarak mutfaklar için farklı çözümler sunan Paşabahçe’nin Zestglass markalı ürünleri Türkiye’de de raflardaki yerini aldı. Geçtiğimiz yıl ev ve mutfak eşyaları sektörünün dünyadaki en önemli fuarlarından biri olan Ambiente Fuarı’nda ziyaretçilerin büyük beğenisini kazanan Zestglass ürünleri, inovatif tarzıyla mutfakları geleceğe taşıyor.

Paşabahçe’nin gamında halihazırda yer alan cam ürünlere, aksesuarlar eklenerek tamamen farklı fonksiyonlara sahip ürünlere dönüşmesiyle hazırlanan Zestglass serisinde süzgeçten sosluğa, süt şişesinden demlik bardağa kadar 22 çeşit bulunuyor. Zestglass serisinde cam bir kase üzerine takılan süzgeç ile işlevini ikiye katlarken, bardağın üzerine eklenen süzgeç ve silikon tutamaç sayesinde çay hazırlamak keyfe dönüşüyor. Sade bir su karafına takılan aksesuarlar karafı şık bir süt şişesine dönüştürüyor. Su bardağının üzerine tutturulan sıkacak sayesinde hazırlanan limonata yazın serinliğini hissetmeye yardımcı oluyor.

Son Yazılar