Dondurmada yepyeni İtalyan lezzeti, Pernıgottı Il Gelato

Pernigotti’nin 156 yıllık çikolata ve dondurma üretimindeki deneyimi ve ustalığından doğan enfes Pernigotti Il Gelato, dondurma tutkunlarını İtalyan lezzetiyle buluşturuyor.

pernigotti

Farklı ve özel lezzetiyle bambaşka bir çikolata deneyimi yaşatan Pernigotti, şimdi de Pernigotti Il Gelato markasıyla İtalyan dondurmasının enfes lezzetini dondurma tutkunlarıyla buluşturuyor. Pernigotti Il Gelato kaliteli içeriği, yoğun kıvamı ve doğal lezzetiyle damaklarda unutulmaz bir tat bırakıyor.

İtalyan deneyimi ve uzmanlığı ile fark yaratan Pernigotti Il Gelato çubuk ve kornet olmak üzere iki farklı şekilde sunuluyor. Doğal vanilya aroması ve sütlü çikolatadan oluşan Klasik; %50 fıstık – %50 sade dondurmadan oluşan, fıstık parçacıklı ve sütlü çikolata kaplamalı Fıstık; doğal çilek sosu ve fındık parçacıklarından oluşan, beyaz çikolata kaplamalı Çilek; doğal fındık sosu ve fındık parçacıklarından oluşan sütlü çikolata kaplamalı Fındık çeşitleri bulunuyor. Pernigotti Il Gelato dondurmanın kaplama çikolatası, kakao yağı ve kakaodan yapılmış gerçek çikolatadan oluşuyor.

Son Yazılar