Papağan Kuruyemiş’ten yeni K-Nut

Papağan Kuruyemiş, yeni fıstık takımını sahaya sürdü.

K-Nut, Papağan Kuruyemiş’in kızartılmış yer fıstığı markası. Marka yeni değil ancak yenilendi ve genişleyerek üç kişilik takıma dönüştü. Daha önce sadece Tuzlu Kızartılmış ve Taco Soslu olarak market, bakkal ve büfelerdeki yerini almıştı. Son olarak hem ambalajlar yenilendi hem de kendine güvenen fıstıkçılar için Acı Soslu’su eklendi.
papağan

Fıstıklardan fıstık beğen 
Tuzlu Kızartılmış Yer Fıstığı, sadeliği tercih eden ve günün her saatinde küçük açlıkları tadı-tuzu yerinde bir atıştırmalıkla karşılamak isteyenler için hazırlandı. Taco Soslu Kızartılmış Yer Fıstığı ise hayatına baharat katmayı sevenleri hedefliyor. Çok hafif acılı olan bu seçenek, domates sosu ve sarımsak ile zenginleştirildi.

Acıların fıstığı 
Fıstık takımına son olarak Acı Soslu Kızartılmış Yer Fıstığı eklendi. Jalapeno biberi ile hazırlanan bu acılı seçenek, acı konusunda kendine güvenen atıştırmacılara hitap ediyor.

Ambalajlar yenilendi 
Kızartılmış yer fıstığı ekibine dahil olan Acı Soslu ile birlikte, bu ürün grubuna ait ambalajlar, 2016’nın başında yenilendi. Daha güçlü görsellik sağlayan önyüz ve ürün içeriğine ilişkin daha fazla bilgi içeren arka yüz yeniden tasarlanarak uygulandı.

Papağan Kuruyemiş K-Nut Tuzlu Kızartılmış, K-Nut Taco Soslu Kızartılmış ve K-Nut Acı Soslu Kızartılmış Yer Fıstığı ürünleri, Türkiye’nin önde gelen perakende noktalarında, bakkal ve büfelerde 75 ve 200 gramlık ambalajlar halinde satışa sunuluyor.

Son Yazılar