P&G’den yeni online platform

Fairy, Febreze, Ariel, Pantene gibi sevilen markaların üreticisi P&G’nin online platformu olan www.kadinlarbilir.com, yeni ismi ve yüzüyle kadınların yanında olmaya ve hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyor. Sitede; kadınlar güzellik, moda, sağlıklı yaşam, gezi, yemek ve dekorasyon gibi farklı alanlarda ipuçlarını birbiriyle paylaşabiliyor ve yeni bilgiler kazanabiliyor.

pg manşet

 

Derya Baykal, İdil Tatari ve Merve Özkaynak’na kadınlara özel tüyolar…
Kadınlara özel bu platform, kadınların yakından tanıdığı kadın fenomenlerin katkılarıyla daha da çekici hale geliyor. Oyuncu ve Televizyon ProgramcısıDerya Baykal, Yemek Vlogger’ı İdil Tatari ve Güzellik Vlogger’ı Merve Özkaynak, deneyim ve yorumlarıyla sitede kadınların hayatına dokunacak önemli paylaşımlar yapıyorlar.

Derya Baykal, platformun yüzü olarak aile hayatı, ev ve bahçe konularına dair kadınlar için ilham verici içerikler ve videolar paylaşıyor. Sitenin diğer fenomenleri olan İdil Tatari, pratik öneri ve tarifleriyle bugün ne pişirsem diyen kadınlar için videolar paylaşırken, Merve Özkaynak ise moda ve güzellik alanında kadınlara pratik öneriler sunuyor.

Birbirlerinden ve fenomenlerden hayata dair ipuçları ve önerilen alan kadınlar, bu platformda “Öğren-Paylaş-Kazan” mottosuyla sosyalleşiyor; kadınlar,P&G’nin desteklediği www.kadınlarbilir.com platformuyla hayatlarını kolaylaştıracak fırsatlara kısa yoldan ulaşma imkanı buluyor. Siteye ücretsiz üye olan katılımcılar, “Kazan” kısmındaki uygulamaya girerek P&G ürünlerinde indirim kazanma ve P&G ürünlerini ücretsiz deneme şansı yakalıyor.

Son Yazılar