Nestle Purina’dan anlamlı destek

Evcil Hayvan Bakımı Sektöründeki Genç Şirketler İçin Düzenlenen Yarışmaya Nestle Purina’dan Büyük Destek

19BA734D-F78E-543B-11B12DEE24AB5920Evcil hayvan bakım ürünleri ve hizmetleri sunan genç şirketler, Nestle Purina PetCare tarafından desteklenen Pet Care İnovasyon Ödülü ile 20.000 Dolar kazanabilecek.

Yetkililerin söylediğine göre, Nestle Purina ve Active Capital ortaklığındaki bu ödül, yıllık 60 milyar dolarlık Amerika pazarına yeni giren genç evcil hayvan bakımı şirketlerini tanımak ve desteklemek amacıyla hazırlandı.

Büyük ödülün kazananı ek olarak peşin para ödülü ve bazı hizmetlerin yanında bir de sektörün en büyük etkinliklerinden 2017 Global Pet Expo’da sergi yapmak için destek alacak.

Yarışma, yemek, besin, evcil hayvan bakımı, oyun ve teknolojik ürünler ve köpekler, kediler ve sahipleri için hizmetler sunan şirketlere özel düzenlendi.

Yarışmaya katılmak için, şirketlerin pazarda hazır ürünü bulunması gerekiyor. Yarışmaya son katılım günü 9 Eylül olarak belirlendi.

Active Capital’dan Jay De Long, “Büyük girişimciler büyük zorluklara sahiptir” dedi. “ Genç şirketlerin büyük pazarlara ulaşılabilirlik ihtiyacı vardır.Bu bazı ilişkiler ve bağlantılarla sağlanabilir.Bu ortaklık bu amaca hizmet ediyor” diye ekledi.Evcil hayvan bakımının çoğu sektörden daha hızlı ilerlediğini söyleyen De Long, “ Şanslı genç bir şirket bu ödülü kullanarak, Nestle Purina ile iyi bir bağlantı kurarak sektöre adını altın harflerle yazdırabilir” dedi.

Son Yazılar