Murat Ülker’den önemli açıklama

Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker, 15 Temmuz darbe girişiminde hayatını kaybedenlerin yakınlarına işe alımda öncelik tanınacağını Twitter hesabından yaptığı açıklama ile duyurdu.

murat ülkerMurat Ülker’in Twitter’dan yaptığı açıklama şu şekilde:

“Bizim. hayatını demokrasi uğruna feda eden sivil şehitlerimize vefamız olmalı. Yaptıkları fedakarlığı anlatabilmemizin, karşılığını verebilmemizin bir yolu yok. Geleceğimizi korudular. Onların rahat uyumaları için bizlerin de onların yakınlarının geleceklerine sahip çıkmamız lazım. Şehitlerimizin birinci derece yakınları arasında bizimle çalışmayı tercih eden olursa, bu bizim kazancımız olacak. Onlar sayesinde fedekarlığın ne olduğunu hep hatırlayacağız. Şirket değerlerimiz aile değerleri gibidir. Şehit yakınları ile bu değerlerimiz daha da kuvvetlenecek…”

Murat Ülker’in bu açıklamalarından sonra Yıldız Holding de bir açıklama yayınladı ve şunları da kaydetti: “Şehitlerimizin birinci dereceden aile fertlerinden ihtiyacı olan bir kişiyi, ülkemiz genelindeki Yıldız Holding‘e bağlı şirketlerimizde istihdam etmeyi sorumluluk olarak görüyoruz. Başvurularınız ihtisaslarınıza uygun iş kollarındaki müsait pozisyonlar için liyakat esasına göre değerlendirilecek ve önceliklendirilecektir. Sizi ailemizde görmekten memnunluk duyacağız.İlgilenenlerin,İçişleri Bakanlığı listesindeki tespit, nüfus bilgileri ve özgeçmişleri ile insankaynaklari@yildizholding.com.tr adresine başvurmaları yeterlidir.”

 

Son Yazılar