Olimpiyat sporcularının anneleri P&G Aile Evi’nde ağırlanacak

Olimpiyat oyunlarının global sponsoru P&G, Rio 2016’da boy gösterecek sporcuların annelerini ağırlayacağı Aile Evi’ni efsanevi sporcu Nadia Comaneci’nin katılımı ile açtı. P&G Aile Evi’nde milli güreşçimiz Taha Akgül’ün annesi Gülbahar Akgül de konaklayacak.

rio-2016-olimpiyat-oyunlarinda-yarisacak-sporcularin-anneleri-pg-aile-evinde-agirlayacak6f1d71bb0ec9bf108baf“Evden Uzaktaki Ev” konsepti ile açılan evin açılışan Nadia Comaneci’nin yanı sıra Brezilyalı perküsyon grubu Olodum da katıldı.

P&G daha önceki “Teşekkürler Anne” kampanyası ile sporcuların arkalarındaki gizli kahramanlara, annelere, odaklanmıştı. Konu ile ilgili olarak P&G Türkiye ve Kafkasya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu “Dünyada yaklaşık 180, Türkiye’de ise 30 yıldır annelere ve ailelere hizmet vermek için çalışıyoruz. P&G felsefesi ile çok iyi örtüşen ‘Teşekkürler Anne’ kampanyamızda, Olimpiyat Oyunları sponsorluğuna farklı bir bakış açısı kazandırarak Olimpiyatlara annelerin gözünden bakıyoruz. Olimpiyat Oyunları’nda çocuklarını canlı izleme imkanı sunduğumuz annelerimizi, evlerinden uzaktaki evleri olacak P&G Aile Evi’nde en iyi şekilde ağırlamak için elimizden geleni yapıyoruz.” şeklinde konuştu.

Son Yazılar