ABC’den büyük atak!

İstanbul Sanayi Odası (İSO), Türkiye’nin ikinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu araştırmasının 2015 yılı sonuçlarına göre ABC Deterjan San. Ve Tic. A.ş 25. Sırada yerini aldı.

Türkiyenin en deneyimli ve en güçlü temizlik üreticilerinden biri olan ABC, Türkiye’nin ikinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu araştırmasının 2014 yılındaki 128. sıradaki başarısını, 2015’de 25. Sıraya taşıyarak hedefine emin adımlarla ilerliyor.

ABC Deterjan, 1972 yılında yurtiçi ve uluslararası pazarlara kimyasal hammadde üretmek üzere kurulmuş bir firmadır. İlk olarak deterjan ana hammaddesi üretimini de 1974’te, Osmaniye’nin Bahçe ilçesindeki tesisinde gerçekleştirmiştir. Mamul ürün üretimine geçme kararının ardından, 1970’erin sonlarında krem deterjan, 1985 yılında da toz deterjan üretimini başlatmıştır.

Hızlı ve istikrarlı büyümelerinin ardında, koşulsuz müşteri mennuniyeti anlayışının olduğunu söyleyen ABC Deterjan, insan kaynakları yatırımlarının ve toplam kalite anlayaşına dayanan kurumsal politikalarının yatmakta olduğunu da belirtmiştir.

Son Yazılar