Signal’den Princess ve Sünger Bob’lu diş macunları

Signal, çocuklara diş fırçalama alışkanlığı kazandırmak için, çizgi film karakterli diş macunu ve diş fırçalarıyla diş fırçalamayı eğlenceli hale getiriyor

sungerbob

Signal, Kids ve Junior serisi diş fırçaları ve diş macunları ile çocukların diş fırçalama ritüellerine neşe ve eğlence katıyor.

Henüz 1 yaşını doldurmadan 6-8 aylıkken çıkmaya başlayan ilk dişlerde ağız bakım süreci başlıyor. Küçük yaşlarda edinilen diş fırçalama alışkanlığı ile gelişerek sağlıklı ağzın temellerini oluşturuyor. Sabah okula hazırlanırken ve gece yatmadan önce, 3 dakikalık etkili bir fırçalama ile çocukluk döneminde kazanılan önemli bir alışkanlık olarak yerleşiyor.

Signal bu önemli alışkanlığı küçük yaşta kazandırmak için, diş minesini güçlendiren, diş etlerine nazik davranan çilek aromalı Princess ve Sünger Bob diş macunlarını geliştirdi. 0- 6 yaş ve 7- 13 yaş çocuklar için geliştirilen diş macunları şeker içermiyor.

Çocukların kolay tutabilmesi için özel bir ergonomiye sahip, küçük başı ve yumuşak kıllarıyla Signal Kids ve Junior diş fırçaları, 0- 6 yaş/ 7- 13 yaş arası çocukların ağız yapısına uygun renkli tasarımıyla diş fırçalamayı eğlenceli hale getiriyor.

Son Yazılar