Paşabahçe’den kişiye özgü Türk kahvesi fincanı

Paşabahçe Porselen ve dünyaca ünlü kalem markası Edding’in beraber hazırladığı “Ben yaptım” serisine Türk kahvesi fincanları da eklendi

Paşabahçe, kahve fincanını kişiselleştirerek keyif katmak isteyenler için oluşturulan “Ben Yaptım” serisine Türk kahvesi fincanı da eklendi.

1471334716_Pasabahce_Ben_Yaptim__1_-1024x1007-420x470

Isıya ve suya dayanıklı olan kalem ile satışa sunulan setler, kahve severlere kendi tarzını yansıtma imkanı sunarken sevdiklerine anlamlı bir hediye vermek isteyenler içinde ideal bir seçenek oluşturuyor.

Edding’in kupa ve porselen dekorasyonuna yönelik hazırladığı renkli kalemlerinin içinde sağlığa zararlı hiç bir madde bulunmadığından çocuklar da aileleri ile birlikte güvenle keyifli vakit geçirebilir.

Fincanların boyama işlemi bittikten sonra kuruması için 15 dakika bekletilmesi gerekiyor. Yaptığınız çizimi beğenmediğiniz veya farklı bir çizim yapmak istediğiniz taktirde fincanları yıkayarak veya bezle silerek temizleyebilirsiniz. Boyama ve çizim işleminiz bittikten sonra çizimi sabitlemek için önceden ısıtılmış 160 derecelik fırında 25 dakika pişirip tasarımınızı hazır hale getirebilirsiniz. Bu işlemden sonra bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz renklerde solma gibi bir değişiklik meydana gelmez. Yıllar içinde solgunluğa uğrarsa kalemlerle tekrar üzerinden geçip eski haline kavuşturabilirsiniz.

 

 

Son Yazılar