Dondurmada yepyeni İtalyan lezzeti Pernigotti İl Gelato

Pernigotti’nin 156 yıllık çikolata ve dondurma üretimindeki deneyimi ve ustalığından doğan enfes Pernigotti Il Gelato, dondurma tutkunlarını İtalyan lezzetiyle buluşturuyor

1471592557_pernigotti_FindikFarklı ve özel lezzetiyle bambaşka bir çikolata deneyimi yaşatan Pernigotti, şimdi dePernigotti Il Gelato markasıyla dondurma tutkunlarıyla buluşuyor. Pernigotti Il Gelato kaliteli içeriği, yoğun kıvamı ve doğal lezzetiyle damaklarda unutulmaz bir tat bırakıyor.

İtalyan deneyimi ve uzmanlığı ile fark yaratan Pernigotti Il Gelato çubuk ve kornetolmak üzere iki farklı şekilde sunuluyor. Çubuk kategorisinde doğal vanilya aroması ve sütlü çikolatadan oluşan Klasik; %50 fıstık – %50 sade dondurmadan oluşan, fıstık parçacıklı ve sütlü çikolata kaplamalı Fıstık; doğal çilek sosu ve fındık parçacıklarından oluşan, beyaz çikolata kaplamalı Çilek; doğal fındık sosu ve fındık dondurmasından oluşan fındık parçacıklı ve sütlü çikolata kaplamalı Fındık çeşitleri bulunuyor.

 

1471592559_pernigotti_Kornet_FistikKornet kategorisinde ise; vanilya aroması, fındık parçacıkları, dökme çikolata sosu ve sade dondurmadan oluşan Klasik; vanilya aroması, fındık parçacıkları, dökme çikolata sosu, karamel ve sade dondurmadan oluşan Karamel; %50 fıstık- %50 sade dondurma ve dökme çikolata sosundan oluşan Fıstık, çeşitleri yer alıyor.

Ürünlerde glikoz, früktoz şurubu ve trans yağ yer almıyor. Kullanılan tüm malzemeler ve soslar tamamen doğal içeriklerle elde edilmekte olup, yapay aroma kesinlikle kullanılmıyor. Kornet külahın yapımında doğal süt ve fındık sosu kullanılıyor.
Alışkanlıklarınızı değiştirecek Pernigotti Il Gelato dondurmaları yazın sıcak günlerinde, kendinizi ödüllendirmek ve farklı hissetmek istediğiniz her an keyifle tüketebilirsiniz.

Pernigotti Il Gelato çeşitleri tüm seçkin satış noktalarında bulunuyor.

 

Son Yazılar