Makro Market’ten Cinemaximum’a

Ağustos ayının sonuna kadar Makro Gold Card ile yapılan 30 TL ve üzeri, Hayat Kimya firmasına ait ürünlerden satın alan herkese Cinemaximum sinema bileti hediye ediliyor

BA Life Marketing, tüketiciyi teşvik etmek için şirketlerle tüketici odaklı kampanyalar düzenliyor. Hayat Kimya ile düzenlediği bu kampanya ile tüm Makro Marketler’den Makro Gold Card ile yapılan Hayat Kimya firmasına ait ürünlerden satın alan herkese Cinemaximum sinema bileti hediye ediyor.

91c9d216108054caf26e492612394adf

Alışveriş sonrasında tüketiciye ürün üzerinde basılı olan bir hediye çeki ile kampanya kodu veriliyor. Tüketici, kendisine verilen kampanya kodu ile, www.sinemadahayatvar.com web sitesine giriş yaparak başvuruda bulunuyor. Başvuru yaparken faturasını da sisteme yüklüyor. Başvuru, BA Life tarafından kontrol edildiğinde geçerli ise tüketiciye SMS yoluyla Cinemaximum’larda geçerli sinema kodu iletiliyor. Sinema biletleri Türkiye geneli tüm Cinemaximum sinema salonlarında yalnızca Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri olan hafta içi gösterimlerde (VIP salonlar, IMAX 3D, 3D, MPX VE 4DX filmler dışındaki gösterimlerde) 30 Ağustos 2016 tarihine kadar geçerlidir.

Son Yazılar