Beşler’den çalışanlarına ödül

Beşler Sucuk, 15 temmuz darbe girişiminden sonra düzenlenen demokrasi nöbetine katılanlara sucuk ziyafeti çekti. Bu dönemden geçerken, çalışarak katılan personelini de unutmadı. Anlamlı bir şilt ile ödüllendirdi

besler_sucuk_topluDüzenlediği ödül töreninde konuşan Karizma Beşler Satış ve Pazarlama Direktörü Nihat Özbey, ”15 Temmuz’da ülkemizin bölünmez bütünlüğüne karşı başlatılan hain saldırının hemen sonrasında, demokrasi nöbeti için toplanan vatansever demokrasi bekçileri için yönetim kurulumuzun büyük bir fedakarlıkla başlattığı sucuk ekmek dağıtımında göstermiş olduğunuz olağan üstü performanstan dolayı hepinizi ayrı ayrı tebrik ederim. Elimden geldiğince çalışmalarınızı izledim, zaman zamanda çok severek bende bazı çalışmalara katıldım ve şunu gördüm ki gerçekten de gece boyunca bazen 6 saat bazen 10 saat hiç oturmadan ayakta, yorulmadan, şikayet etmeden binlerce insana hizmet ettiniz. Öyle ki bazılarınız serumla ayakta durmanıza rağmen bu kutsal görevi bırakmadınız. Siz, meydanlardaki vatansever insanlar gibi kesintisiz bu kutsal nöbeti tuttuğunuz gibi, aynı zamanda orada bulunan tüm insanlara da büyük bir özveri ve fedakarlıkla hizmet ederek karınlarını doyurdunuz ve böylece yaklaşık 10 belediye ve 12 şehir meydanında yaklaşık 500.000 kişiye hizmet verdiniz. Ne mutlu size ki sizlerin de tıpkı o muhteşem gecede hain darbecilere karşı savaşan vatanseverler gibi ileride çocuklarınıza, göğsünüzü gere gere anlatacağınız bir hikayeniz olacak. Hepiniz bu kutsal görevden dolayı tekrar yürekten tebrik eder, yarın yönetim kurulumuzun düzenleyeceği toplantıda hazır bulunmanızı rica ederim” dedi.

Şirket Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Altun ise şunları söyledi; “15 Temmuz’da meydanlarda daha ilk günden itibaren destan yazan halkımızın ve devletimizin yanında olduk bundan sonra da yanında olmaya devam edeceğiz. Bu organizasyonda  emeği geçen tüm çalışanlara teşekkür ediyorum.”

Son Yazılar