P&G Sporcuların anneleri ve ailelerini Aile Evi’nde ağırladı

P&G, Olimpiyat sporcularına  Olimpik Köy’de kurduğu P&G Salon’da kişisel bakım ve güzellik hizmeti sundu.

“Annelerin Gururlu Sponsoru” P&G “Teşekkürler Anne” kampanyasıyla Rio 2016 Olimpiyat Oyunları süresince markalarıyla birlikte 20 ülkeden 50 sporcuya ve anneye sponsor oldu.

taha_ve_annesi_d7d5c0accba7062cc04cP&G’nin sponsor olduğu Olimpiyat sporcuları ve anneleri arasında Rio 2016 Olimpiyat Oyunları’nda yarışarak Türkiye’ye altın madalya gururu yaşatan Milli Güreşçimiz Taha Akgül ile annesi Gülbahar Akgül yer aldı. Akgül ailesi, P&G’nin Rio de Janeiro’da özel olarak kurduğu P&G Aile Evi’nde ağırlandı.

P&G’nin “Teşekkürler Anne” kampanyası kapsamı dahilinde Londra 2012 olduğu gibi Rio 2016’da da Olimpiyat sporcularının anneleri ve ailelerini ağırlamak üzere üzere P&G Aile Evi kuruldu.

“Evden Uzaktaki Ev” konsepti ile tasarlanan P&G Aile Evi, dünyanın dört bir yanından gelen Olimpiyat sporcularının anneleri ve ailelerinin, çocukları Olimpiyat Oyunları’nda yarışırken, dinlenebilecekleri, çocuklarıyla hasret giderebilecekleri bir ortam yarattı.

Taha Akgül de 20 Haziran’da gerçekleşen müsabakaları öncesinde annesi ve ailesi buluşmasını da burada gerçekleştirdi Yarışma öncesi ailesiyle buluşması büyük moral oldu.

Pantene, Gillette ve Head&Shoulders gibi kişisesel bakım ürünlerinin sahibi olan P&G, Olimpik Köy’de kurduğu P&G Salon’da Rio 2016’da yarışan Olimpiyat sporcularının kişisel bakım ve güzellik ihtiyaçlarını karşıladı.

pgÜnlülerin stil danışmanı Gabriel Samra ve ekibinin uzmanlıklarını sundukları P&G Salon, ülke bayrağı taşıyan 30 Olimpiyat sporcusunun Rio 2016 Olimpiyat Oyunları Açılış Seremonisi’ne hazırlandıkları yer oldu.

Rio’da Türkiye’yi temsil eden Milli yüzücümüz Nida Eliz Üstündağ, Milli güreşçilerimiz Bediha Gün ve Yasemin Adar, Milli Haltecilerimiz Mehtap Kurnaz ve Duygu Aynacı da P&G Salon’da kişisel ve saç bakımlarını gerçekleştirerek müsabakalarına hazırlanırken, P&G Salon’un ilk ziyaretçileri arasında dünyaca ünlü Danimarkalı tenisçi Caroline Wozniacki de kendini gösterdi. Rio 2016’da ilk kez kurulan Mülteci Olimpiyat Takımı oyuncuları yer aldı.

 

 

 

Son Yazılar