Henkel ve CarrefourSA’dan Kanserli Çocuklara destek

06-19 Ağustos 2016 tarihleri arasında CarrefourSA Hipermarketlereinden yapılan Vernel Max, Persil Jel ve Pril Elde Yıkama Şişe ürün alışverişlerinde alınan her ürünle, KAÇUV (Kanserli Çocuklara Umut Vakfı)’a destek sağlandı 

Henkel ve CarrefourSA iş birliği ile 2. Kez gerçekleştirilen ve geleneksel hale getirilmesi amaçlanan bu sosyal sorumluluk projesi ile maddi sorunlar nedeniyle tedavilerinde aksama riski yaşayan çocukların tedavilerinin sürekliliğini sağlamak üzere faaliyet gösteren Kanserli Çocuklara Umut Vakfı’na destek verildi.

Kampanyadan elde edilen gelir, önceki sene olduğu gibi Kanserli Çocuklara Umut Vakfı tarafından oluşturulan ve çocuklarının tedavisi için şehir dışından İstanbul’a gelen, maddi durumları yetersiz ailelere ücretsiz olarak konaklama ve gıda gibi birçok sosyal imkan sunuyor.

Kacuv_slider-1280x570

Sosyal sorumluluk projesini değerlendiren Türk Henkel Çamaşır ve Ev Bakım Genel Müdürü Töre Birol “Henkel olarak dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de birlikte faaliyet gösterdiğimiz toplumlar için değer üretmeye büyük önem veriyoruz. Bu noktada müşterilerimizle sürdürülebilir iş ortaklıkları kurarak birlikte hareket etmek ve hayata dokunan projeler gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Kanserli Çocuklara Umut Vakfı aracılığıyla ve CarrefourSA ile iş birliği içinde, ikinci kez hayata geçirdiğimiz bu anlamlı sosyal sorumluluk projemizi de sürdürülebilir hale getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu sayede miniklerin ve ailelerin umutlarını her yıl tazelemeyi amaçlıyoruz.” Sözlerini söylerken,

CarrefourSA Genel Müdürü Ziya Hakan Ergin ise yaptığı açıklamada “Türk Henkel ile birlikte 2.sine imza attığımız sosyal sorumluluk projemizin, kamuoyunda farkındalık yaratma görevini yerine getirerek tedavi süreçleri boyunca hasta minikler ve ebeveynlerinin psiko-sosyal açıdan yaşam kalitelerini artırma hedefine önemli katkılar sağladığını düşünüyorum. Aynı şekilde bu önemli projenin sürdürülebilir sonuçlar için gelenekselleşerek devam etmesini diliyorum.” Dedi.

Son Yazılar