Koska Süper İkili yeni ambalajında

Koska’nın sevilen ürünü Süper İkili Tahin Pekmez, yeni 40 gramlık ambalajıyla tüketicinin beğenisine sunuluyor
Geleneksel lezzeti modernleştirerek sunan Koska, tahini le pekmezi daha da kullanışlı hale getirdi. Piyasaya sunulduğu andan itibaren büyük ilgi gören Koska Süper İkili Tahin Pekmez, yeni pratik ambalajıyla artık her an yanımızda.
İster evde, ister sokakta, ister sporda, ister okulda… canınız ne zaman çekerse Koska Süper İkili yanınızda. Lezzetli bir atıştırmalık olmasının yanı sıra İçerdiği zengin vitamin ve mineraller sayesinde hem besin kaynağı hem de doğal güç sağlıyor.

40803İçerdiği yüksek protein oranı ile kemik gelişimini de destekleyen Koska Süper İkili Tahin Pekmez de bulunan doğal şeker beynin tüm işlevlerini yerine getirmesi açısında fazlasıyla önemli. Demirin özellikle çocuk gelişiminde zeka üzerinde doğrudan etki eden bir mineral olması sebebiyle pekmezin zengin demir içeriği çocukların sağlıklı beslenmesinde ayrı bir yere sahip.

Süper İkili 40 gr poşet tahin pekmez  hem besleyici hem de sağlıklı pratik bir atıştırmalık olarak çocukların beslenme çantalarında yerini alacak. satışa sunulan, hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermeyen ve sızdırmaz ambalaj teknolojisi ile 40 gramlık paketlerde “Koska Süper İkili Tahin Pekmez” nazar boncuklu Koska Mağazaları ve tüm zincir marketlerin yanı sıra www.koska.com/online alışveriş sitesinde satışta.

Son Yazılar