Parex’ten Maestro Compact dönemi

Parex “Maestro Compact” temizlik setiyle temizlikte harikalar yaratıyor

Parex ile hayatınıza yepyeni bir ürün giriyor. Parex Maestro Compact ile temizlik setlerinde yeni bir devir başlıyor. Küçük hacimde mükemmel performans sergiliyor.

231278085_tn30_0Türkiye’nin en yenilikçi hızlı tüketim markalarından olan Parex, tüketicinin gözdesi haline gelen Maestro Temizlik Serisi’ne yeni bir ürün daha ekledi.

Maestro Compact Temizlik Seti, 360 derece döner başlığı sayesinde koltuk altı gibi zorlu köşelerde bile hızlı ve kolay temizlik sağlıyor. Hafif ve kompakt yapısı, tek mopta iki farklı uygulama sağlaması ve uygun fiyatıyla yüzleri güldürüyor.

Maestro Compact Temizlik Seti; farklılık yaratan asansör sistemi sayesinde diğer kovalara göre daha az alan kaplarken, her yere sığabilen küçük yapısı ve hafifliği ile mop yıkama ve sıkma teknolojisini bir araya getirerek dikkatleri üzerine topluyor.

Parex, Maestro Compact Temizlik Seti döner ve katlanabilir özellikli tek başlık sayesinde en ufak köşelerde bile temizliği mümkün hale getiriyor. Maestro Compact’ın yüzeylerin çizilmesini önleyen mikrofiber kumaşı aynı zamanda hızlı kuruma özelliğine de sahiptir.

Son teknoloji ile üretilen Parex’in yeni ürününe Türkiye’deki tüm seçkin marketlerden ulaşabilirsiniz.

 

 

Son Yazılar