Perwoll’den Özel Üretim serisi 5.0

Yeni Özel Üretim serisi ile moda tutkusunu hissedin

Fransız modasının gözdesi olan geometrik şekillerden, etkileyici desenlerden ve canlı renklerden ilham alan Perwoll, bu sonbaharda da yepyeni Perwoll Özel Üretim serisi 5.0 serisini piyasaya sunarak dünyanın dört bir yanındaki modaseverleri, modanın büyüleyici dünyasına bir adım daha yaklaştırıyor.

1472452753_PWCO_LTD_TR_3L_2016Perwoll 2012’den beri her sene bir Özel Üretim serisini piyasaya sunarak sezonun en beğenilen podyum trendlerini evlere taşıyor. Perwoll, Eylül ayında dünyanın dört bir yanındaki moda tutkunlarının dikkatini çekecek Perwoll Özel Üretim serisi 5.0 ile raflarda yerini alacak.

Black Fashion ve Color Fashion çeşitlerine sahip son moda etiket tasarımları, en yeni moda trendlerini yakalıyor. Perwoll Black Fashion Özel Üretim serisi’nin çizgi üstü bir görünüme sahip altın kapaklı zarif siyah şişesinin üzerinde siyah beyaz geometrik desenlere yer veriliyor. Öte yandan, Perwoll Color Fashion Özel Üretim serisi de dikkatleri mutlak şekilde üzerine çekmek için süslenmiş göz alıcı ve canlı mavi, pembe ve sarı etiketiyle bakışları üzerine toplayacak!

Perwoll Yenilenen 3D formülü, en sevdiğiniz giysilerinizin yeni gibi kalırken modayı doya doya yaşamanızı sağlıyor. Perwoll’ün hassas etkili formülü, her yıkamayla renklerin güzelliğini aktif olarak koruyup giysilerinizin dokusuna ait renkleri muhafaza ederken, aynı zamanda; yıkama esnasında olabilecek renk değişimini ve renk geçişini azaltır, ideal ışık yansımasını sağlamak için sert dokuları yumuşatır.

1472452748_PWBL_LTD_TR_3L_2016Perwoll Yenilenen 3D, tüm modaseverler için harika bir çamaşır yıkama deneyimi sunar. Giysilerinizi ister podyumda, ister havalı bir partide giyin; tüm gözler üzerinizde olacak.

1, 2 ve 3 litrelik şişelerde sunulan Perwoll Özel Üretim serisi, her duruma uygun harika ürün yelpazesiyle, moda olan en narin kumaşlarımıza yıllardır gözü gibi bakan Henkel’in popüler Perwoll deterjan ailesinin en yeni üyesidir.

Perwoll Özel Üretim serisi, piyasada bulunan diğer Perwoll ürünleri arasında yerini alacak:

  • -Perwoll Yenilenen 3D Renkli Etki – Dokulardaki renk yoğunluğunun korunmasını sağlar.
  • -Perwoll Yenilenen 3D Siyah Etki – Her yıkamada yoğun siyahlığın korunmasına özen gösterir.
  • -Perwoll Yenilenen 3D Beyaz Etki – Açık renkli kıyafetlerin beyazlığını ağartıcı içermeyen formülüyle korur ve temizler.
  • -Perwoll Yünlüler & İpekler 3D Onarıcı Etki – Yünlü ve ipekli hassas kıyafetleriniz için özel olarak geliştirilmiştir.

Yeni Perwoll Özel Üretim serisi ile moda tutkunuzun keyfini çıkarmaya hazırlanın

Son Yazılar