Eyüp Sabri Tuncer Eskişehir ve Antalya’da yeni mağazalarını açtı

Eskişehir’deki ilk mağazasını Espark Alışveriş Merkezi’nde açan Eyüp Sabri Tuncer, Antalya’da, Shemall AVM, Migros AVM ve MarkAntalya AVM olmak üzere üç farklı noktada üç mağaza daha açtı. Artık Eskişehirliler ve Antalyalılar, kendi şehirlerinde açılan bu mağazalarda Eyüp Sabri Tuncer’in tüm ürünlerini bir arada bulabilecek

est_ankara_karum_magazaAnkara ve İstanbul’dan sonra Eskişehir’de, Espark Alışveriş Merkezi’nde mağazasını açan Türkiye’nin koku duayeni Eyüp Sabri Tuncer, mağaza zincirine Antalya’da üç mağaza daha ekledi. Eskişehir Espark AVM, Antalya Shemall AVM, Antalya Migros AVM ve MarkAntalya AVM’de açılan mağazalar sayesinde artık Eskişehirliler ve Antalyalılar da Eyüp Sabri Tuncer’in kaliteli, doğal ve çevreci ürünlerine daha kolay erişebilecek.

Eyüp Sabri Tuncer geçtiğimiz günlerde 48 kişisel bakım ürünüyle,vegan yaşam biçimini destekleyen sivil toplum kuruluşu Vegan ve Vejetaryenler Derneği Türkiye (TVD) / V-Label Türkiye yetkililerince verilen Vegan Sertifikası’na hak kazanmıştı. Hiçbir ürünü hayvanlar üzerinde test edilmeyen Eyüp Sabri Tuncer böylece, Türkiye’de kozmetik sektöründe vegan sertifikası alan ilk marka oldu.

 
est_antalya_shell_avm_magaza (1)Müşterilerine en kaliteli ürünleri en uygun fiyata sunma ilkesiyle hareket eden Eyüp Sabri Tuncer, 670’i aşkın ürünü ile mağazalarının yanı sıra İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa, Antalya Gazipaşa, Bodrum ve Dalaman gibi Türkiye’nin dışa açılan kapıları olan havalimanlarının Duty Free alanlarında, seyahatini deniz üzerinden yürütenler için ise Galataport ve BTA’larda ürünlerini buluşturuyor. Yoğun talep gören, Türkiye’nin kozmetik alanında ilk online alışveriş siteleri arasında olanhttp://www.eyupsabrituncer.com/  üzerinden de sipariş gönderimi gerçekleştiriyor.

Son Yazılar