Perakende Sektörünün Liderleri Perakende Günleri’nde buluşuyor

Sektörün liderleri “perakendede yeni dünya”yı anlatıyor

Ekran Alıntısı2Perakende Günleri, 2001 yılından bu yana Türkiye’deki en büyük iş dünyası organizasyonu, uluslararası alanda da sayılı organizasyonlardan biridir. Türkiye’den ve dünyadan uzman konuşmacılar yeni uygulamaları ve perakende dünyasından güncel örnekleri geniş bir yelpazede gündeme getiriyor

FUAR

Yenilikler, Projeler, Uluslararası işbirlikleri, B2B toplantılar

Türkiye’nin en prestijli iş dünyası organizasyonu Perakende Günleri çatısı altında düzenlenen fuar, iki gün boyunca, kendi alanlarında lider olan fuar katılımcıları ve sektörün üst düzey yöneticileri için buluşma noktası oluyor. Ziyaretçiler için eşsiz bir network olanağı sunan ve pek çok firmayı buluşturan fuar alanında, perakende sektörüne yönelik hizmet ve ürünlerdeki yenilikler sergileniyor.

B2B TOPLANTILARI

B2B Toplantıları markalarımızı uluslararası yatırımcılar, alışveriş merkezleri, markalar ve ülke danışmanlarıyla buluşturuyor. B2B toplantılar ve özel stant alanlarıyla yepyeni bir işbirliği platformu oluşturan Perakende Günleri, yurtdışına açılmak ve yurtdışı işbirliklerini geliştirmek isteyen her sektörden markalarımız için çok önemli fırsatlar sağlıyor.

ÖDÜL

Her yıl başarılı ve özgün çalışmalarıyla sektörün gelişimine katkıda bulunan kişi ve kurumların ödüllendirildiği, sektörün en prestijli ödülleri olarak bilinen Perakende Güneşi Ödülleri, 24 Kasım’da Lütfi Kırdar’da düzenlenecek törende sahiplerini bulacak.Emeğiyle, yüreğiyle ve başarısıyla sektörü aydınlatan başarılı temsilciler ödülleriyle buluşacak. Ödüller, her yıl olduğu gibi sektörden gelen yoğun katılım sonrasında 7 ayrı kategoride ayrıntılı ve titiz bir süreçle belirlenerek verilecek.

Perakende Sektörünün en iyilerinin buluşacağı bu organizasyon büyük ilgi görecek

Son Yazılar