Beta, Turquality Marka Destek Programı’na katıldı

Beta, TC Ekonomi Bakanlığı öncülüğünde firmaların markalaşma hedeflerine katkıda bulunmak için oluşturulan TURQUALITY programına dahil oldu

Türkiye’nin devlet destekli ilk ve tek markalaşma programına TURQUALITY programına dahil olabilmek adına 2015 yılında büyük yol kat eden Beta, bu yıl TC Ekonomi Bakanlığı’nın Gelişim Yol Haritası’nı onaylamasıyla hedefine ulaştı.

unnamedTürkiye’de 181 firmanın dahil olduğu TURQUALITY programı kapsamında Beta’nın Stratejik Planlama ve Kurumsal Performans Yönetimi, Finansal Performansı, Marka Yönetimi, Yeni Ürün Geliştirme kabiliyetleri, Pazarlama, Müşteri ve Ticaret Yönetimi, Tedarik Zinciri Yönetimi, İnsan Kaynakları, Kurumsal Yönetim ve Bilgi Sistemleri kriterleri konusunda gösterdiği üstün başarı programa dahil olmasını sağladı.

Beta program kapsamında yurt dışı tüm pazarlama ve geliştirme faaliyetlerinde destek kapsamına alınırken aynı zamanda eğitimler ve inovatif projelerde entelektüel desteklerden yararlanacak.

Stratejik Yol Haritasında “Turkish Tea” bayraktarlığını üstlenmiş olan Beta, Türk çayını dünyaya tanıtacak. Beta, Türkiye’de programa kabul olunan ilk çay markası oldu.

Son Yazılar