Kipa’da bayram hiç bitmez

Kurban Bayramı’nın coşkusu Kipa’da yaşanıyor. Şekerlemeden kahveye, tatlıdan kolonyaya, hediyelik eşyadan kozmetiğe dev indirimlerle Kipa’da bayram havası esiyor

Avantajlı alışverişin adresi Kipa, Kurban Bayramı’na yakışır fiyatlarla bayram boyunca hizmet veriyor. Avantajlı fiyatlarıyla misafirlerinin cebini koruyan Kipa, bayrama özel kampanyalarıyla yüzleri güldürüyor. Şekerlemeden kahveye, tatlıdan kolonyaya, hediyelik eşyadan kozmetiğe kadar yapılan indirimlerle bayram coşkusu Kipa’da yaşanıyor.

Çeşit çeşit şekerleme

Bayram süresince tüketicilerin ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran Kipa, çikolata ve şekerlemede bol çeşidi ve uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Ayrıca bayramın değişmezlerinden kahve, lokum, kolonya gibi ürünler de özel indirimle Kipa raflarında satışa sunuluyor.

1472799727_kipa_gorsel_02Baklavalar Kipa’dan

Kipa, misafirlerine ‘tatlı’ bir bayram geçirme şansı da tanıyor. Kaliteli, lezzetli ve geleneksel tatlılar Kipa’da misafirleri bekliyor olacak. Baklava, şöbiyet, burma ve kadayıf gibi ürünlerin yanı sıra müşterilerin ilk kez Kipa’da buluştuğu çikolatalı baklava da yine satışa sunulacak. Ayrıca Balkan lezzeti olarak bilinen Balenka da cevizli, fıstıklı ve karışık çeşitleriyle Kipa’da olacak.

Kozmetikte yüzde 50 indirim

Bayramda bakımlı olmak isteyenler de Kipa’yı ziyaret edecek. 9-11 Eylül tarihleri arasında el, vücut ve cilt bakım ürünlerinde yüzde 50 oranında indirim uygulanacak. Bunun yanı sıra saç boyasında da yüzde 40 indirim yapılacak.

Bayrama özel ürünler

Kurban Bayramı’ndaki ihtiyaçlara da kulak veren Kipa; buzdolabı poşeti, et kıyma makineleri, derin dondurucuları da misafirlerinin beğenisine sunacak. Bayram ziyaretine eli boş gitmek istemeyenler de hediyelik porselen ve cam ürünlere Kipa’nın uygun fiyatlarıyla ulaşabilecek.

İzmir’de canlı kurban da Kipa’dan

10 yılı aşkın süredir hijyenik şekilde canlı kurban kesimi gerçekleştiren Kipa; Bornova, Çiğli ve Gaziemir’de canlı kurban satışı da yapılacak. İzmir’deki bu üç farklı kesim noktasında, toplam 93 görevli, hijyenik ve sağlıklı kesim hizmeti sunacak. Ücretsiz yapılacak bu kesimlerde, rezervasyon sistemi sayesinde müşteriler kesim saatini kendileri belirleyebilecek. Bornova ile Çiğli mağazalarında dana ve kuzu; Gaziemir’de ise sadece kuzu satışı gerçekleştirilecek. Dana kesimi sadece Bornova’da yapılacak. Kuzu satışı yapılan yerlerde kesim de olacak.

Son Yazılar