L’Oréal, dünyada en çok çalışılmak istenen 10 şirket arasında!

100 yılı aşkın süredir farklı güzellik beklentilerine cevap vermek üzere çalışmalarını yürüten L’Oréal, globalde en çok çalışılmak istenen şirketler listesinde ilk 10’da yer aldı

L’Oréal Türkiye ise hedef üniversiteler arasında ilk 10’da yer alırken, tüm üniversiteler değerlendirmesinde en çok tercih edilen ilk 3 FMCG şirket arasına girerek başarısına bir yenisini daha ekledi

Tüketici Ürünleri”, “Lüks Ürünler”, “Profesyonel Ürünler” ve “Aktif Kozmetik” bölümleri ile dört farklı iş modelini tek bir çatı altında birleştiren L’Oréal, çalışanları için çeşitlilik yaklaşımı ile desteklenen dinamik, başarılı, inisiyatif veren ve gelişime açık bir çalışma ortamı sunuyor.

1473319332_loreal_ilk10Kurumsal kültürü çerçevesinde; tutku, yenilikçilik, girişimcilik ruhu, açık fikirlilik, mükemmeliyetçilik ve sorumluluk bilinci değerleri ile dürüstlük, saygı, cesaret ve şeffaflık ilkelerini temel alıyor. Bu sayede hem mevcut çalışanlara hem de L’Oréal’de çalışmak isteyen potansiyel yeteneklere, saygın markalar ve güçlü ürünler ile yurtiçi ve yurt dışında uzmanlaşma ve kariyer fırsatları sunuyor.

Dünyadaki sayılı araştırma şirketlerinden biri olan Universum’un her yıl gerçekleştirdiği araştırmaya göre L’Oréal, 2016 yılında en çok çalışılmak istenen ilk 10 şirket arasında girerek 40 ülkede 1200’den fazla şirket içinden sıyrıldı. L’Oréal, araştırma sonuçlarına göre ideal işveren olma konusundaki iddiasını ve farkını ortaya koymuş oldu. Üniversite öğrencilerinin katıldığı araştırmada, şirketlerin algılanan imajı, iş ortamı, çalışanlarına yarattığı fırsatlar, yurt dışı olanakları ve işin özellikleri dikkate alınarak değerlendirme yapıldı. Araştırmaya katılan öğrenciler; yenilikçi, girişimci, evrensel bir şirket olayı değerleri arasına yerleştirmiş olan L’Oréal’i “Uluslararası ve Prestij” sözcükleri ile bağdaştırarak en fazla çalışmak istedikleri şirketler sırasında ön sıralara taşıdılar.

L’Oréal Türkiye Hakkında

Dünyanın 1 numaralı güzellik şirketi L’Oréal Grubu bünyesinde 1980’li yıllardan bu yana Türkiye’de faaliyet gösteren L’Oréal Türkiye, kadın ve erkeklerin tüm güzellik ihtiyaçlarını karşılayan ürünler sunuyor. L’Oréal’in küresel büyüme için belirlediği ‘bir milyar yeni müşteri’ hedefine en çok katkıyı sağlayan ülkeler arasında yer alan ve kendi bölgesi olan Doğu Avrupa’da stratejik bir konuma sahip L’Oréal Türkiye, faaliyet alanlarında pazarın genel büyümesinin üzerinde bir performans gösteriyor. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de ‘Herkes için güzellik’ misyonunu sahiplenen L’Oréal Türkiye, globaldeki asırlık bilgi ve deneyimini “Tüketici Ürünleri”, “Lüks Ürünler”, “Profesyonel Ürünler” ve “Aktif Kozmetik” bölümleri ile tek bir çatı altında sunuyor. Türkiye’de bulunan 22 markası ve 1 fabrikasıyla yerel markalara da yatırım yaparak sektöre ve ekonomiye daha fazla değer katıyor. L’Oréal Türkiye tutku, yenilikçilik, girişimcilik, açık fikirlilik, mükemmeliyet arayışı ve sorumluluk bilincinden oluşan değerleri ve güçlü etik prensipler üzerine kurulu yapısıyla Türkiye’de de herkes için güzellik demeye devam ediyor.

www.loreal.com.tr/ / www.facebook.com/LorealTurkey / twitter.com/lorealturkey

Son Yazılar