Mevsim değişikliğinde cildinize özel bakım Bioderma’dan

Bioderma, kuru ciltler için geliştirdiği Atoderm Serisi ile cildinizi onarıyor ve kışa hazırlıyor

Biyolojiden güç alan lider dermatoloji markası Bioderma, kuru ciltler için geliştirdiği Atoderm Serisi ile cildinizin nem dengesini düzenleyerek, cildinizi onarıyor ve kışa hazırlıyor. Atoderm Serisi’nde yer alan Atoderm Shower Gel ve Atoderm Cream kuru ciltleri yatıştırıp konforunu yeniden kazandırırken, cildin ihtiyaç duyduğu nemi sağlıyor.

1473236430_atoderm_mo_cadrage_idealHer mevsim geçişinde olduğu gibi, yaz aylarından sonbahar ve kış aylarına geçiş dönemlerinde de cildimiz özellikle ani ısı değişikliklerinden olumsuz etkileniyor. Bioderma, kuru ve çok kuru ciltlerde mevsim geçişlerinde oluşan nemsizliği Atoderm Serisi’nde yer alan ürünlerle dengeliyor ve ciltte oluşabilecek hasarları önlüyor.

Sabun ve koruyucu katkı maddesi içermeyen formülüyle hassas ve kuru ciltleri nazikçe temizleyen ve arındıran Atoderm Shower Gel, gliserin ve coco glukosit ile gerginlik hissinin azaltılmasına ve cildin rahatlamasına destek oluyor.

Mevsim değişikliklerinden, en çok cildimiz etkileniyor. Bioderma, çok kuru ciltlerin bakımı için geliştirdiği Atoderm Cream ile cilt bariyerini onarırken, tahriş edici ajanların cilde girişini engelliyor. İçerdiği yüksek oranda vazelin/gliserin ile nemin cildin en derin katmanına kadar inmesini sağlıyor.

Atoderm Shower Gel fiyatı: 77,50 TL

Atoderm Cream fiyatı: 64,50 TL

Son Yazılar