Koroplast’tan bayrama özel öneriler

Yenilikçi ürün ve çözümleri ile 35 yıldır hayatı kolaylaştıran Koroplast, bu Kurban Bayramı’nda da tüketicilerine pratik öneriler sunuyor.Etlerin sağlıklı koşullarda saklanmasını, hijyenik biçimde dağıtılmasını ve uzun süre taze kalmasını sağlayan Koroplast ürünleri, tüketicilerin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor

Koroplast, kurban etlerinin sağlıklı koşullarda saklanması ve dağıtılması sürecinde başta Buzdolabı Poşeti ve Fermuarlı Poşet gibi çeşitli ürünleriyle, bu bayramın da en büyük mutfak yardımcısı olmaya devam ediyor. Etlerin taşınmasında saklanmasında ve paylaşılmasında tüketicilere kolaylık sağlayan, kalan atıkların çevre kirliliği yaratmasının önüne geçen ürünleriyle tüketicilerin hayatını kolaylaştıran Koroplast, Kurban Bayramı’na özel önerilerini paylaştı.

1473244300_koroplast_buzdolab__po__eti_orta_2kutu1aradaEtler hava ile temas etmemeli!
Kurban etleri, uzun süre havayla temas ettiğinde bakteri üretiyor ve daha çabuk bozuluyor. Bu nedenle en kısa sürede etleri buzdolabına ya da dondurucuya koyarak saklamak gerekiyor. El değmeden üretilen Koroplast Buzdolabı Poşeti, etlerinizi parçalar halinde sağlıklı koşullarda saklanabilmesi için en uygun çözümlerden biri. Dolaptaki diğer besinlerin kokularının birbirine karışmasını da engelleyen Koroplast’ın Buzdolabı, Fermuarlı Poşetleri ve Streç Filmleri; kurban etinin kol, but gibi büyük parçalarını saklamak için ideal ölçülerde üretiliyor. Koroplast Büyük Boy Buzdolabı Poşetleri ise etleri ihtiyaç sahipleri ve sevdikleri ile paylaşmak isteyenlere büyük kolaylık sağlıyor.

1473244278_koroplast_fermuarl__po__etGüvenli ve sağlıklı çözümler için fermuarlı poşetler

Koroplast Fermuarlı Poşetler, etleri kullanım amacınıza göre parçalara ayırarak sınıflandırmanız için büyük kolaylık sağlıyor. Kemikli, kalın ve sulu parçalar içinFermuarlı Poşetler, parça etleri saklamak içinse küçük-orta boy buzdolabı poşetleri mutfaktaki en büyük yardımcılardan. Koroplast Streç Film de daha büyük parçaları sararak muhafaza etmek için son derece pratik. Etlerin buzlukta ne kadar süre kaldığını takip edebilmek için, Fermuarlı Poşetin üzerinde yer alan bölüme etleri buzluğa attığınız tarihi not düşmeyi ihmal etmeyin!

1473244283_koroplast_strecfilmKurban Bayramı’nda çevreyi de unutmayın!

Kurban Bayramı’nda atıkların çevre kirliliğine yol açmaması için Koroplast’ın sızdırmazlığı ve dayanıklılığı ile ön plana çıkan çöp torbaları imdada yetişiyor. Büzgülü yapısıyla taşıma kolaylığı sağlayan ve içini göstermeyen Koroplast Ekstra Dayanıklı battal boy çöp poşeti, organik atıkların çevreyi kirletmemesi için en doğru ürün seçeneklerinden biri.

1473244293_koroplast_buzdolab__po__eti_4al3__deKoroplast, özel kampanyalarıyla da tüketicileri sevindiriyor

Kalite ve teknolojisiyle tüketicilerin yaşam kalitesini yükselten Koroplast, Kurban Bayramı’na özel bir kampanyayı da hayata geçiriyor. 4 al 3 öde kampanyasıyla 3 paket buzdolabı poşeti satın alan herkese bir paket buzdolabı poşeti hediye edilirken, 2 kutu bir arada 100’lü ve 70’li ekonomik buzdolabı poşeti satın alanlara da 25 adet buzdolabı poşeti paketten hediye çıkıyor.

 

Koroplast Hakkında:

Kalite ve teknolojisiyle tüketicilerin yaşam kalitesini yükselten Koroplast, Türk tüketicisini 80’li yıllarda ilk defa çöp torbasıyla tanıştırdı ve planlı yatırımlarıyla sektöründe her zaman ilkleri gerçekleştirdi. Koroplast bugün çöp torbası ve buzdolabı poşeti başta olmak üzere, streç film, alüminyum folyo, kilitli poşet, fermuarlı poşet, fırın torbası,pişirme kağıdı, mikrodalga pişirme torbası, buz torbası ve dondurulmuş gıda torbasıyla birlikte geniş bir ürün yelpazesine sahip. Müşterilerinin desteği, 35 yıllık bilgi birikimi, teknolojik donanımı, AR-GE yatırımları ve uzman satış-pazarlama kadrosu sayesinde marka haline gelen Koroplast, ilklere imza atmaya ve tüketicilerinin içlerini rahat ettirmeye devam ediyor.

Son Yazılar