Eyüp Sabri Tuncer’in yepyeni kokular bayrama hazır

Eyüp Sabri Tuncer’in özel kolonyaları, yaşanacak güzel anıların hafızanızdan hiç kaybolmaması için yenilenen şık ambalaj tasarımı ve kokularıyla bu bayram da evinizdeki yerini almaya hazırlanıyor.

Koku alma duyusuyla hafıza arasında güçlü bir bağ olduğu ve koku hafızasının insanın en güçlü hafızalarından biri olduğu uzun süredir bilimsel çalışmaların odağı haline geliyor. Hayatımız boyunca duyduğumuz kokulara göre gelişen ve çok sayıda farklı kokuyu birbirinden ayırmamızı sağlayan koku alıcıları, koku hafızamızın oluşmasını sağlıyor. Koku hafızası sayesinde, duyduğumuz her koku belleğimizde arşivleniyor. Bu sayede tekrar aldığımız kokuları hatırlıyor ve bizleri bir anda eskilere götürüyor.

Eyüp Sabri Tuncer’in yenilenen kolonya serisi hem kokusu hem de görünüşüyle en güzel bayram anılarının bir parçası olacak

“Bayram mutluluğunun kokusu” olarak hafızalardaki yerini yıllardır koruyan Eyüp Sabri Tuncer’in kolonya serisi, tercihe göre cam şişeleri ve göz alıcı gümüş görünümlü kapağı ya da kaliteli siyah kapaklı pet şişeleri ile bayram mutluluğuna hem güzel kokular, hem de şıklık katıyor. Köklü ve saygın koku duayeni Eyüp Sabri Tuncer, 200 ve 400 ml pet ve cam şişe kolonya serisiyle, doğanın en güzel kokularından aldığı ilhamla ürettiği kolonyaları yepyeni şık, modern ve çevreci bir ambalajda tüketiciye sunuyor. 1923’ten beri bayramların vazgeçilmezi olan ve bayramlarda misafire kolonya ikram etme geleneğine zengin ürün yelpazesiyle renk katan Eyüp Sabri Tuncer, bu bayram da yepyeni üç kokusu, Okyanus, Japon Kiraz Çiçeği ve Beyaz Çay kolonyalarının yanısıra değişmeyen klasikleriyle evlere konuk olmaya hazırlanıyor.Renk tasarımı içerdiği kokuya göre değişen ve yıllardır vitrinleri dolduran klasik kolonya şişelerini hatırlatan özel şişelerde sunulan kolonyalar, ergonomik olduğu kadar özgün ve estetik bir görünüme sahip.

İşte Eyüp Sabri Tuncer’in yenilenen zengin koku yelpazesinden bazı seçenekler:

est_okyanus_kolonyasiOkyanus Kolonyası (Yeni!)

Dünyadaki büyüleyici beş okyanusun ferahlatan esintileri artık evinizde, iş yerinizde, istediğiniz her yerde! Eyüp Sabri Tuncer, Okyanus Kolonyası’yla huzurun en serin ve ferah halini elinizin altına getiriyor. Yeşil ve mavinin uyum içinde yaşadığı okyanusların derinliklerinden ilham alınarak hazırlanmış bu ferahlatıcı koku gün boyu teninizde kalarak size huzur verecek.

Japon Kiraz Çiçeği Kolonyası (Yeni!)

Meyveli misklerle zenginleştirilerek büyüleyici bir parfüme dönüşen kiraz çiçeği kokusu, hafif kokulardan hoşlananlar üzerinde rahatlatıcı ve masalsı bir etki bırakıyor. Limon ve tatlı portakalın ferahlığıyla açılan koku, beyaz çiçekler ve kiraz çiçeği ile buluşarak baş döndüren bir kimliğe bürünüyor. Kiraz çiçeklerinden yükselen bahar enerjisini teninize taşıyan Eyüp Sabri Tuncer Japon Kiraz Çiçeği Kolonyası vazgeçilmez kokunuz olmaya aday.

Beyaz Çay Kolonyası (Yeni!)

Eyüp Sabri Tuncer Beyaz Çay Kolonyası size, narenciye çiçeklerinin mutluluk veren kokusuyla yemyeşil çay tarlalarının ferahlığını bir arada sunuyor! Bergamot ve narenciye ferahlığıyla açılan bu kokunun kalbinde yasemin, ylang ylang, yeşil çay ve deniz esintileri hissedilir. Alt notalarında amber ve vanilya ile taçlandırılan Beyaz Çay Kolonyası, uçsuz bucaksız çay tarlalarının huzurunu ve baharın getirdiği çiçek esintilerini gün boyu teninizde hissetmenizi sağlar.

est_hatiralar_kolonyasiHatıralar Kolonyası

Gül ve Fransız mügesinin saf ve rahatlatıcı harmonisi üstte yeşil notlarla, dipte ise tatlı misklerle bezenerek eşsiz bir senfoni oluşturmuştur. Çiçeksi ve odunsu kokusu modern ambalaj tasarımı, göz alıcı yeni cam şişesi ve kapağı ile buluşarak içeriğindeki kaliteyi görsellikle de birleştiriyor.

Klasik Limon Kolonyası

Narenciye bahçelerinin taze iç açıcı kokularından özenle hazırlanmış, yüksek nitelikli bir kolonya. Kolonya tutkunları için ayrıcalıklı bir kokuya sahip bu doğal iksir, doğal içerikli esansiyel yağlar ile harmanlanarak üst notalarda limon ağacı ve yeşil yapraklarla açılıyor, kalp notasındaki transparan çiçeklerle zenginleştirilerek, dip notada limon kabukları ile son buluyor.

Amber Kolonyası

Bir bahar rüzgarı gibi yumuşak ve eşsiz uyumuyla; hem kır çiçeklerinin mütevazılığını, hem gülün kibrini, hem tonkanın yumuşaklığını hem de ylang-ylangın dikbaşlılığını bünyesinde barındıran eşsiz bir kokudur. Modern ambalaj tasarımı, göz alıcı yeni cam şişesi ve kapağı ile içeriğindeki kaliteyi görsellikle de birleştiriyor.

est_bodrum_mandalinasiBodrum Mandalinası Kolonyası

Bodrum’un mandalina bahçelerinden dağılan ve Akdeniz’in tüm enerjisini teninizde hissettiren büyüleyici koku profili rahatlatırken, King mandalina notunun baştan aşağı hakim olduğu kokunun misklerle dansı teninizde karşı konulmaz bir etki bırakır.

Lavanta Kolonyası

Lavanta bahçelerinden esinlenen bu kreasyon, lavantanın çiçeksi notlar ve narin misklerle harmanlanmasıyla yaratılmıştır.

Paris Gecesi Kolonyası

Paris Gecesi Kolonyası, pudralı çiçeklerin dokunuşuyla açılarak değerli güller, yaseminler ve zengin ylang-ylanglarla sarmalanır. Dip notlarında bulunan paçuli, Hint çimeni, meşe yosunu ve vanilya ile taçlanan koku; modern ambalaj tasarımı, göz alıcı yeni cam şişesi ve kapağı ile içeriğindeki kaliteyi görsellikle de birleştiriyor.

est_tutun_kolonyasiTütün Kolonyası

Tütünün iç açıcı ve uyarıcı etkilerinden esinlenerek hazırlanan Tütün Kolonyası, zengin ve narin dokunuşlarla son derece özgün ve başarılı bir koku kreasyonudur.

http://www.eyupsabrituncer.com/ adresinden yapılan alışverişlerde, 100 TL üzerine ücretsiz kargo ve kapıda ödeme gibi fırsatlardan da yararlanmak mümkün. Daha fazla bilgi ve online sipariş için:

http://www.eyupsabrituncer.com/

 

Son Yazılar