Kipa Aile Kulüpleri yeni dönemde dopdolu

Kaliteli ve ekonomik alışverişin adresi Kipa, Aile Kulüpleri ile fark yaratıyor. 11 ayrı lokasyondaki Aile Kulüplerinde yeni dönem çok renkli başlayacak. Aile Kulüpleri üyeleri tamamı ücretsiz 150 yeni kurs ve 71 yeni etkinlikle boş zamanlarını yaratıcı ve eğitici geçirme fırsatı bulacak

30x15-kapi-yani1Kipa, kurumsal sorumluluklarını da yerine getiriyor. 2008’den bu yana faaliyet gösteren Kipa Aile Kulüpleri, yeni döneme iddialı hazırlandı. Halk Eğitim Merkezleri’nin desteğiyle 150 yeni kurs, 71 etkinlik ve onlarca proje ailelerin farklı yaştaki üyeleri düşünülerek hayata geçirildi. Gençler ve çocuklar için yabancı dil, enstrüman eğitimleri, kişisel gelişim gibi kursları; çocuklar için eğitici tiyatrolar, el işi etkinlikleri düzenleniyor. 18 yaş üstü üyeler ve ev kadınları için meslek edindirme kursları yapılırken, bayram ve özel günlerde de ailelerin katılabileceği canlı etkinlikler gerçekleştiriliyor.

Kipa Aile Kulüpleri etkinliklerini sosyal medyan da takip etmek mümkün:

https://www.facebook.com/kipaalisverismerkezleri

https://www.instagram.com/kipaalisverismerkezleri/

https://www.facebook.com/kipa

https://twitter.com/kipatr

https://www.instagram.com/kipatr/

https://www.youtube.com/user/kipaturkiye

11 Kipa Aile Kulübü’nde Ekim ayından itibaren başlayacak kurslar ve etkinlikler şöyle:

Edremit Aile Kulübü: Pilates, yağlı boya, İngilizce, butik pasta, keman, latin dansları, gitar, step aerobik, satranç, tiyatro, ev yemekleri, halk oyunları, drama, takı tasarımı, bağlama, TSM, tel kırma kursu; çocuklar için konsantrasyon, dikkatli tüketim, toplumsal duyarlılık seminerleri, tiyatro, anma programları, workshoplar ve sahada yoga etkinliği.

Çiğli Aile Kulübü: Pastacılık, yağlı boya, yoga, halk oyunları, TSM, İngilizce, Almanca, İspanyolca, el sanatları, pilates kursu; kişisel gelişim semineri, hobi ve atölye, THK model uçak, mutfak atölyeleri, tiyatro gösterileri ve çocuk etkinlikleri.

Forum Bornova Aile Kulübü: Aşçılık, ahşap boyama, deri tasarımı, dikiş, ebru sanatı, quilling, step-aerobik, su kabağı işleme, şiş örücülüğü, örgü çanta, tiyatro, yaratıcı drama, pastacılık ve keçe sanatı kursları, çocuklara özel bilim-sanat merkezleriyle birlikte eğitici etkinlikler ve THK işbirliğinde Model Uçak yapım kursları, yetişkinler için ücretsiz mutfak atölyeleri, kişisel gelişim seminerleri, sağlık konferansları

Derince Aile Kulübü: El yapımı deri çanta, nakış işi, kurdela işi, keçe yapımı, mum yapımı, sabun üretimi, üç boyutlu şekillendirme, bağlama, seramik şekillendirici, çini, işaret dili, Türk ve Osmanlı mutfağı, step-aerobik, satranç, İngilizce seviye A1 ve A2, yoga, diksiyon, yaratıcı drama çocuk ve yetişkin, turistik eşyalar ve takı tasarım eğitimi; özel çocuklar ile atölye çalışmaları, mutfak ve el sanatları workshopları, sizin önerileriniz anketleri, geri dönüşüm, toplumsal duyarlılık ve stand-up etkinliği.

Keşan Aile Kulübü: Pastacılık, takı tasarım, tiyatro, step-aerobik, çocuk oyunları ve koordinasyon, kişisel gelişim, diksiyon, cilt bakım ve makyaj, model uçak yapımı kursları; çocuk atölye, mutfak atölye, workshop, gençler için aktiviteler, kişisel gelişim seminerleri, sağlıklı yaşam için dans et etkinliği ve kokulu taş sabun atölye çalışması.

Balıkesir Aile Kulübü: Step-aerobik, pilates, yoga, halk oyunları, şan kursu, pastacılık, ev yemekleri, İngilizce, diksiyon, resim, fotoğrafçılık, el sanatları ve satranç kursları; THK model uçak yapım, mutfak ve sosyal gelişime destek atölye çalışmaları, tiyatro etkinlikleri.

Yalova Aile Kulübü: Takı tasarım, keman, gitar, İngilizce, Fransızca, halk oyunları, tiyatro, diksiyon, satranç yemek kursları, geri dönüşüm atölye çalışmaları

Salihli Aile Kulübü: Pilates, step-aerobik, el sanatları, ebru kursu, deri çanta ve aksesuar yapımı, aşçılık, halk oyunları, drama, satranç, jimnastik ve karate kursları; okula merhaba partisi, 29 Ekim Cumhuriyet balosu, 3 Aralık Engelliler Günü futbol turnuvası, KPSS kampları, gıda israfı ile ilgili geleneksel resim ve yemek yarışması, anne ve babalar günü defileleri, yeni yılda minik noel babalar ile dilek balonu uçurma, 8 Mart Kadınlar Günü sergileri, 19 Mayıs karate kuşak terfi sınavları, uçurtma şenliği.

Kuşadası Aile Kulübü: Step-aerobik, pilates, resim, muay thai, taş boyama, ahşap boyama, muay baran, ebru sanatı, modern dans, zumba, kardiyo, halk oyunları ve pastacılkı kursları; kişisel gelişim atölye ve eğitim çalışmaları, mutfak ve el sanatları atölye çalışmaları, tiyatro etkinlikleri.

Edirne Aile Kulübü: Step-aerobik, pilates, keman, ipek kozası, el sanatları, aşçılık, pasta, butik çikolata, içecek hazırlama ve model uçak yapımı kursları; özel gün ve özel eğitim merkezleriyle etkinlikler, geri dönüşüm ve gıda israfı workshopları, sağlıklı yaşam seminerleri, çocuk atölye çalışmaları.

Mersin Aile Kulübü: Ahşap boyama, takı tasarım, kokulu taş, ebru sanatı, minyatür, latin dansları, falun dafa, step-aerobik, işaret dili, İngilizce, tiyatro, fotoğrafçılık, yemek, hızlı okuma, cilt bakımı ve makyaj, gitar, bağlama ve satranç kursları; özel çocuklar ile atölye çalışmaları, model uçak, mutfak atölye, hobi atölye, kişisel gelişim seminerleri, Mersin Üniversitesi’yle ortak etkinlikler ve çocuklar ile gençlerin okulda başarılı olmalarının yolları isimli konferans.

Son Yazılar