Yeni Grossery Gang Ürünleri Raflardaki Yerini Almaya Başladı

Son yılların en sıra dışı ve en çok sevilen oyuncak konseptlerinden Çöps Çetesi ürünlerinin ardından, şimdi Iyk Market’te küflenip unutulmuş yiyeceklerin yer aldığı, yeni Grossery Gang ürünleri Giochi Preziosi etiketiyle Türkiye’de

grossery_gang_oyun_seti_gga02000-2Son zamanların en dikkat çekici karakterlerini çocuklarla buluşturan Çöps Çetesi, çöpe atılmış çeşitli yiyecek ve ürünleri birer oyun ve oyuncak karakteri olarak karşımıza çıkarmıştı. Şimdi de yine Çöps Çetesi dünyasından çıkan Grossery Gang konseptiyle tanışma zamanı!

Eskiden işlek bir yer olan Ucuzluk Kasabası, bir mega otoyolun yapılmasıyla artık kimsenin uğramadığı bir yer olmuştur. İşte Grossery Gang, kasabadaki Iyk Market’teki küflenmiş, çürümüş çöpslerle bizi buluşturuyor.

Farklı Boylarda The Grossery Gang Paketleri

Son derece geniş bir ürün yelpazesiyle gelen yeni Çöps dünyası ürünleri kapsamında 2’li paketlerin yanı sıra Orta Boy (1’i sürpriz 4’lü çöps) ve Büyük Boy (2’si sürpriz 10’lu çöps) paketler mevcut.

grossery_gang_buyuk_boy_cops_paketi_gga06001-12’li paketlerde 2 adet Çöps figürü, çikolata formunda saklama kabı ve bir adet koleksiyoncu broşürü;
Orta Boy paketlerde 4 adet çöps figür, gazlı içecek kutusu (aynı zamanda çöps saklama kabı olarak kullanabiliyor) ile bir adet koleksiyoncu broşürü;
Büyük Boy paketlerde ise 10 adet figürle birlikte yine koleksiyoncu broşürü ve 2 adet süt kasası yer alıyor.

Çöps Koleksiyoncuları İçin Koleksiyoncu Bardağı

Sıkı bir Çöps koleksiyoncusu olan veya olmak isteyen çocuklar için, toplamda 40 adet Çöps figürünün sergilenebildiği Koleksiyoncu Bardağı’nı da yeni ürünlerle birlikte raflarda bulabilirsiniz.

Bu paketlerden ayrıca 4 adet süt kasası ve bir adet koleksiyoncu broşürü çıkıyor.

Grossery Gang Oyun Seti

Grossery Gang Oyun Seti, içinde 2 yeni Çöps figürüyle birlikte geliyor. Buzlu içecek makinesi şeklinde tasarlanan oyun setiyle çocuklar, fırlatma kolunu çekerek figürleri kırma kupasına gönderiyor ve farklı iğrenç figürleri birbirleriyle karıştırarak matrak milkshake’ler veya smoothie’ler yapabiliyorlar.

grossery_gang_diorama_gga07000Karşınızda Iyk Market!

Grossery Gang dünyasının ünlü Iyk Market’i, bir anlamda çöpslerin oyun alanı gibi. Iyk Market tezgahındaki fırlatıcıyla Çöps figürlerini fırlatarak büyük bardaklara veya gizlice havalandırmadan içeri gönderebilir, havalı tiplerle vıcık dondurucuda takılabilir, yapış yapış olmuş raflarda en matrak Çöps koleksiyonunuzu sergileyebilirsiniz.

Iyk Market kutularıyla birlikte sadece bu pakette yer alan 2 yeni çöps figüre de sahip olabilirsiniz.

Giochi Preziosi Hakkında:

1978 yılında İtalya’da kurulan ve dünyanın birçok ülkesine oyuncak ihraç eden Giochi Preziosi, 2009 yılından bu yana Türkiye pazarında güven ve ilgi kazanmış köklü bir oyuncak markasıdır. Sürekli zenginleşen ve büyüyen alt markaları, ürün çeşitleri ile çocukları küresel oyuncak modası ve zevkiyle tanıştıran Giochi Preziosi, çocukların hayal güçlerini geliştirmeyi, arkadaşlarıyla bir arada oynanan oyunlarla sosyalleşmelerini, el becerilerini güçlendirmeyi amaçlıyor.

Son Yazılar