Banat çocuklar için ‘Okul Bakım Setleri’ hazırladı

 

Okul Bakım Setleri, Batman, Superman, Angry Birds, Winx Club ve Ice Age gibi sevilen kahramanlardan oluşuyor.

Bu setler, çocuklarının kişisel bakım ve gelişimi konusunda hassas olan ebeveynler için harika bir okula başlangıç hediyesi olmaya aday.

banat-winx-club-kisisel-okul-bakim-seti-20780-500x500Neredeyse herkesin hayranlık duyduğu Batman ve Superman, kız çocuklarının severek izlediği Winx Club, maceralarıyla ünlü Ice Age, mobilde en çok oynanan oyun olan ve animasyon filmine de sahip Angry Birds karakterlerinin dünyaları ile bütünleşen çantalar ve her çantaların içinde yer alan karakterlerin görsellerini taşıyan diş fırçaları, diş macunları, özel logolu diş fırça kepi ve ıslak mendillerden oluşan bu setler, çocukların kişisel bakım ihtiyaçlarını bir arada sunuyor.

Banat’ın lisanslı “Kişisel Okul Bakım Setleri” olarak adlandırılan bu çantalarda, çocukların ağız sağlığı ve kişisel bakımları için çantaların içinde; 5 yaş ve üstü çocuklar için, vakumlu yapısı ile ayakta durabilen, hassas diş ve diş etlerine özel geliştirilmiş, diş etlerini korumaya yardımcı ve çocuk ağız yapısına uygun diş fırçaları bulunuyor. Fırçaların yanında, sevdikleri kahramanların yer aldığı, özel tasarıma sahip fırça başlıkları ve fark yaratan renkleriye, ciklet aromalı 35ml.’lik diş macunları yer alıyor. Ayrıca, bu harika çantanların içinde, dermatolojik testen geçirilmiş, alkol ve paraben içermeyen, özel petek dokulu bir de 15’li ıslak mendiller de var.

Bu setler, bir çok çocuğun diş fırçalamayı alışkanlık haline getirmesinde bir motivasyon olmayı ve   kişisel bakımlarında kolaylık sağlamayı hedefliyor. Minikler bu çantaları; okulda, evde, seyehatte diledikleri her yerde severek yanlarında bulunduracaklar.

Son Yazılar