Justice League Kahramanları Dimes’de

Dimes’in şeker ilavesiz % 100 meyve içeren,  meyve suyu ürünleri, okul kantinlerinde öğrencilere sunuluyor

Türkiye’nin ilk yerli sermayeli meyve suyu Dimes’in değişmez kuralı “Soframıza koymayacağımız meyveyi işlemeyiz, çocuklarımıza içirmeyeceğimiz meyve suyunu üretmeyiz’’ ilkesi ışığında üretilen ve yüzde 100 meyve suyu içeren DİMES Heroes%100 serisi 200 ml kutularda sunuluyor.

Ambalajlarında dünyaca ünlü Justice League karakterleri olan Batman, Superman, Green Lantern ve Flash’ın olduğu  Dimes Heroes %100 serisi için Dimes ve Warner Bros arasında uzun soluklu bir işbirliği kurgulandı. Bu kapsamda Dimes, lisanslı ürünler ve oyuncakla için çekilişler de gerçekleştirecek.

1717477261474447351“Çocuklar, hayata zaten bir başka gözle bakıyorlar”

Dimes’in pazarlama söylemini oluşturan ‘Hayata Başka Bak’ felsefesinin sadece bir slogan olmakla kalmadığını, markanın iş ve iletişime bakışını da doğrudan etkilediğini belirten Dimes Pazarlama Müdürü Duygu Süleymanoğlu, “Çocuklar, hayata zaten bir başka gözle bakıyorlar. Yaşadıkları her anın öneminin, yaptıkları her seçimin hayatlarını nasıl etkileyeceğinin farkındalar. Her çocuk, hayatı, kendisini, ilgisini çeken şeyleri ve kendi içinde saklı olan yetenekleri keşfettiği bir serüvenin kahramanıdır. Bu serüvende, bu büyüme yolculuğunda, yüzde 100 kendisi olabilen her çocuğun da kendi içindeki yetenekleri açığa çıkarabileceğine inanıyoruz. Tıpkı yüzde 100 meyve suyu içeren ürünlerimizin içinde yer alan meyvelerin mucizesi gibi. Bunun için yeni nesil tüketicilerimize, ‘yüzde 100 kendin ol, süper gücünü bul’ diyoruz. Dimes Heroes ambalajlarımızda yer alan Superman, Batman, GreenLantern ve Flash, çocukların kendilerini özdeşleştirdikleri hayali kahramanlar olmakla kalmıyor, her bir çocuğa kendi gücünü bulması, kendi yeteneğini açığa çıkarması için ilham veriyor” sözlerini söyledi.

“Bağımsız araştırma sonuçları, annelerin bizi tüm içecek markaları arasında en itibarlı, en güvenilir yere koyduğunu gösteriyor.

Annelerin güvendiği bir marka olmanın gurur ve sorumluluğunu taşıdıklarını dile getiren Dimes Pazarlama Müdürü Duygu Süleymanoğlu, “Bağımsız araştırma sonuçları, annelerin bizi tüm içecek markaları arasında en itibarlı, en güvenilir yere koyduğunu gösteriyor. Bu bize hem gurur veriyor, hem de sorumluluklarımızı artırıyor. Her bir ürünümüzü bu sorumluluk ve değişmez kurucu ilkemiz doğrultusunda tüketime sunuyoruz” dedi.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın okul kantinlerinde satışa uygun ürünler ile ilgili genelgesinin tüm gereklerini yerine getiren Dimes Heroes %100 serisi meyve suları, ilave şeker, renklendirici, tatlandırıcı katkı maddeleri ya da koruyucu maddeler de içermiyor. Dimes, bu ürün serisiyle, lideri olduğu 200 ml kategorisine farklı bir dinamizm getiriyor ve sektöre yön veriyor.

Uzun soluklu işbirliği, eğlenceli kampanya

Dimes Heroes %100 serisi ürünlerinin, büyük ilgi görmesini beklediklerini söyleyen Duygu Süleymanoğlu, “Günün akışı içerisinde alınan birçok küçük kararın, yapılan küçük tercihlerin hayat üzerinde büyük bir pozitif etkisi olabileceğine inanıyoruz. Bu doğrultuda, insanlar için faydalı ve eğlenceli içecekler üretmeye odaklanıyoruz. Okul kantinlerinde tüketime uygun görülen Dimes Heroes ürünlerimiz, annelerin süper kahramanları çocuklar için üretildi. Yüzde 100 meyve içeren,  şeker ilavesiz bu ürünlerimizin ambalajlarında, Adaleti, Gücü, Doğruluğu ve Dostluğu temsil eden, dünyaca ünlü kahramanlara yer verdik. Bu kahramanları, kendi içindeki yetenekleri, yüzde 100 kendisi olmayı başararak açığa çıkaran çocuklarla özdeşleştiriyoruz. Böylece, meyvenin içinde saklı olan gücü faydaya dönüştüren ürünlerimizin, yeni nesil genç tüketicilerimizle arkadaşlığımızı daha da kuvvetlendirmeyi hedefliyoruz” dedi.

 

Son Yazılar