Wasa’dan Glutensiz Gevrek Ekmek

Gluten ve laktoz hassasiyeti olanlar ile glutensiz beslenmeyi tercih edenler için Wasa’dan yeni ürün

Tam tahıllı gevrek ekmekte dünyanın lider markası Wasa, ürün gamını genişletiyor. 40’ı aşkın ülkede sağlıklı beslenmek isteyenlerin tercihi olan Wasa, gluten ve laktoz hassasiyeti olanlar ile glutensiz beslenmeyi tercih edenler için özel reçeteyle ürettiği glutensiz gevrek ekmeği ile Türkiye’de raflarda yerini aldı.

unnamedİşlenmemiş tam tahıldan, doğal yöntemlerle üretilen ve içeriğinde hiçbir koruyucu katkı maddesi ya da renklendirici içermeyen ürünleri ile besleyici öğün alternatifleri sunan Wasa, glutensiz besin kategorisine gevrek ekmeği ile girdi. Çölyak hastalarının yanı sıra glutensiz beslenmeyi tercih edenler ile gluten ve laktoza karşı duyarlılığı olanlar için ideal bir ürün olan Wasa glutensiz gevrek ekmek, özel reçetesiyle Türkiye’de de raflardaki yerini aldı.

Ana ve ara öğünler için sunduğu geniş ürün gamıyla 40 ülkede sağlıklı beslenmek isteyenlerin tercihi olan Wasa, yeni reçeteyle ürettiği glutensiz gevrek ekmeği ile tüketicilerin her öğünde pratik, besleyici ve zengin menüler oluşturmasına fırsat sunacak.

Wasa glutensiz gevrek ekmek, gluten hassasiyeti bulunan Çölyaklıların yaşam kalitesini artırırken, glutensiz beslenmeyi tercih edenler ve laktoz hassasiyeti olanlar tarafından da tüketilebilecek. Benzersiz lezzetini ve kıtırlığını tam kıvamındaki fırınlanmasından, besleyiciliğini ise pirinç unu, mısır ve patates nişastasından alan Wasa glutensiz gevrek ekmek, 23 dilimlik 275 gramlık paketlerde satışa sunuldu.

 

Son Yazılar