Kipa 13 ayrı AVM’sinde, her hafta sonu farklı bir etkinlik var!

Kipa Alışveriş Merkezleri, eğlence ve etkinliklerin de merkezi haline geliyor. 13 ayrı bölgedeki Kipa AVM’leri, 1 Ekim’den 18 Aralık’a kadar her hafta sonu farklı bir etkinliğe ev sahipliği yapacak

Uygun fiyatlarıyla misafirlerine avantajlı alışveriş fırsatı sunan Kipa AVM’ler sonbaharda eğlencenin adresi haline gelecek. Kipa AVM’ler 1 Ekim’den 18 Aralık’a kadar her hafta sonu farklı bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. 13 farklı Kipa AVM’de tam 234 etkinlik, misafirlerin beğenisine sunulacak. Böylece karlı alışveriş yapan Kipa AVM misafirleri, keyifli zaman geçirme fırsatı da yakalayacak.

1475130060_gorsel_tesco_kipa_haftasonu_dopdoluHer yaşa uygun gösteri

Her hafta sonu yapılacak etkinlikler tüm yaş gruplarına hitap ediyor. Çocuklara yönelik olarak illüzyon, deney bilim ve kukla gösterilerinin yanı sıra, ahşap kalemlik, şapka süsleme, Atatürk rozeti, Atatürk çerçevesi, bez çanta boyama atölyeleri yapılacak. Yetişkinler için de ‘Havada Kap Kipa’da harca’, Enver Ertaş Stand Up ve canlı müzik gösterileri bulunuyor.

Hem alışveriş, hem de keyif

Silivri, Çerkezköy, Edirne, Keşan, Çanakkale, Edremit, Salihli, Aydın, Antalya, Mersin, Yalova, Derince ve Lüleburgaz Kipa AVM’lerde her hafta sonu dolu dolu geçecek. Kipa AVM misafirleri bu adreslerde her hafta sonunu eğlenceli bir şekilde geçirme şansı yakalayacak. Havaların soğuduğu şu günlerde Kipa AVM misafirlerine artık hem karlı alışveriş, hem de mutlu bir hafta sonu vaat ediyor.

Son Yazılar