Vissmate’den yepyeni ürünler

Vissmate, parfümlü yüzey temizleyici kategorisinde geliştirdiği yepyeni ürünleri hayata geçirdi

Yenilikçi marka Vissmate’in kıvamlı çamaşır suyu çeşitlerinde tanıştığınız hijyenik temizlik ve eşsiz parfüm etkisi şimdi de yüzey temizleyici çeşitlerinde kendini gösteriyor.

vissmate-hijyenik-yuzey-temizleyici-cicek-tazeligi-4000-ml Vissmate, Türk kadınlarının yüzey temizleyicisi ürünlerindeki en önemli kriterin koku olmasını dikkate alarak yepyeni bir ürün serisi geliştirdi. Etkili formülü ve farklı koku alternatifleriyle kadınların beğenisini toplayacak olan Vissmate Yüzey Temizleyici çeşitleri, derinlemesine temizlerken, evin dört bir tarafını parfüm kokusunun sarmasını sağlayacak.

Mis gibi kokan çiçeklerden esinlenerek ilham alan Vissmate, Hijyenik Yüzey Temizleyici çeşitleri, kalıcı parfüm çeşitleriyle tüm dikkatleri üzerine çekiyor. “Miss Kokulu Işıldayan Temizlik” sloganıyla yola çıkan Vissmate Yüzey Temizleyicileri, özel geliştirilmiş formülündeki birbirinden eşsiz kokuları ve ışıltılı parlaklığıyla yerlerdeki ve yıkanabilir yüzeylerdeki kirleri ovalama ve durulama gerektirmeden çıkarır. Silinen tüm yüzeylerde iz ve yapışkanlık bırakmadan ışıl ışıl parlaklık sağlayan Vissmate Yüzey Temizleyici çeşitlerinin büyüleyici kokuları temizliğin kokusunu evinize taşırken çabuk kuruyan formülüyle sizi yormaz.

vissmate-hijyenik-yuzey-temizleyici-dag-cicekleri-4000-mlKadınların temizlikte vazgeçilmezi olan çiçek kokularının bir şişeye sığdırıldığı Vissmate Yüzey Temizleyici Çiçek Tazeliği, şahane çiçek kokusuyla tüm evleri saracak. Vissmate Yüzey Temizleyici Dağ Çiçekleri, ferahlatıcı dağ kokusu ile kalpleri fethederken sizi yemyeşil ormanlara götürüp tazecik dağ çiçeklerinin kokusunu evinize getirecek. Lavanta bağlarından esinlenilerek geliştirilen Vissmate Yüzey Temizleyici Lavanta Rüzgarı ise, doğadaki en güçlü ve güzel kokuya sahip lavanta çiçekleriyle evleri huzur veren lavanta bahçelerine dönüştürecek.

Vissmate ile ilgili daha fazla bilgi alabilmek için http://www.vissmate.com.tr adresini,http://www.facebook.com/vissmateturkiye ve instagram.com/vissmateturkiye sosyal medya adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Son Yazılar