Cipso’nun yeni reklam filmi izleyici ile buluştu

Tamamen yerli patateslerden üretilen Türkiye’nin cipsi Cipso’nun yeni reklam filmi izleyici ile buluştu. Cipso reklam filminde her ne koşulda olursa olsun, tüm mekanlarda cips tutkunlarını lezzete davet ediyor

1475827874_macModern teknolojiyi kullanarak tüketicilerini daha kaliteli ve yüzde yüz yerli cipsle buluşturan Cipso’nun yeni reklam filmi yayına girdi. Film, cips severleri ‘Cipso Yeni O! Öyle de Yeni O, Böyle de Yeni O’ sloganıyla her koşulda ve mekanda cipsin lezzetine çağırıyor.

Doğuş Yiyecek ve İçecek’in ürün gamında olan ve Türkiye’de olduğu gibi, dünyada da 46 ülkede tüketiciler tarafından tercih edilen Cipso’nun yeni reklam filminde, cips sever bir gencin en sevdiği hobilerini gerçekleştirirken bile Cipso paketini elinden bırakamadığı görülüyor. Genç, her ne koşulda olursa olsun, tüm ortamlarda Cipso’nun lezzetine kendini kaptırıyor.

1475827875_packshot‘Sade’, ‘Acı Baharatlı’, ‘Ketçaplı’, ‘Yoğurt ve Mevsim Yeşillikleri’ patates cipsi çeşitleriyle cips severlerin vazgeçemediği Cipso’nun reklam filmi, XX Ekim’den itibaren televizyonlarda yayınlanmaya başladı.

Son Yazılar