Hero Baby’den Organik Mama

Hero Baby,yeni ‘organik seri’ kavanoz mamalarını, anne ve bebeklerle buluşturuyor

9446053150770Doğumdan itibaren bebek ve küçük çocukların beslenme ihtiyaçlarını karşılayan Hero Baby, kavanoz mamalarında sadece meyve ve sebzeyi değil, doğallığı da sunuyor.

Kavanoz mama kategorisinde birbirinden farklı meyve püreleri sunan Hero Baby’nin raflarda yerini alan yeni “Organik Seri’si”, % 100 organik meyvelerden üretiliyor. Diğer Hero Baby mamalarında olduğu gibi; koruyucu katkı maddesi, tatlandırıcı, zirai ilaç kalıntısı içermeyen  “Organik Seri”, Türkiye’de ilk kez bebeklere özel yetiştirilen organik meyvelerden üretilen mama olma özelliğiyle ön plana çıkıyor.

Türk Gıda Kodeksi Bebek ve Küçük Çocuk Ek Gıdaları Tebliği’ne uygun olarak uluslararası standartlarda üretim yapan Hero Baby’nin yeni “Organik Seri”si, kayısılı-muzlu, karışık meyveli ve elmalı-şeftalili olmak üzere 3 farklı çeşidiyle raflarda yerini alıyor. Uluslararası sertifikalandırma kuruluşu Ecocert IMO tarafından sertifikalandırılan % 100 organik bebek meyvelerinin püre haline getirilmesiyle üretilen mamalar, aynı zamanda zengin bir C vitamini kaynağı.

Hero Baby kavanoz mamaları üretilirken, kapağı vakumla kapanarak hava girişi engelleniyor. Bu sayede, hiçbir koruyucu katkı madde eklenmesine gerek kalmadan mamanın içindeki tüm besin değerleri ve lezzeti korunuyor. Annelerin 6. aydan itibaren bebeklerine güvenle yedirebileceği Yeni Hero Baby Organik Seri, organik meyvelerin doğallığını sağlık ve lezzetle bir araya getiriyor.

Bebeklerinin beslenmesine uygun meyvelerin seçimi konusunda hassasiyet gösteren annelerin tercihi Hero Baby, bebeklere özel doğal tarımla yetiştirilen ürünlerin üretimine de devam ediyor. Milyonlarca bebeği besleyen Hero Baby, bu ürünlerle hazırladığı yeni seriyle organik hassasiyeti olan anneleri de düşünüyor.

Son Yazılar