Doğa dostu Vissmate ile artık evinizde!

Herkesin yıllardır kullandığı doğal yağ ve sabun bazlı arap sabunu, özel şişelenmiş sıvı formuyla temizliğin en doğal halini sunuyor

vissmate-sivi-arap-sabunuVissmate Doğal Sıvı Arap Sabunu, ahşap, doğal taş, fayans gibi her türlü yüzeyde iz ve yapışkanlık bırakmadan ışıl ışıl parlaklık sağlıyor. Banyo, mutfak, halı ve koltuklarda da doğal temizlik sağladığı gibi mis gibi beyaz sabun kokusuyla da bütün evlerin vazgeçilmezi olacak.

Vissmate Temizlik Ailesi’nin en doğal üyesi Vissmate Sıvı Arap Sabunu’nun reklam filmi yayında. Ürünün arap sabunu olmasından yola çıkılarak hazırlanan reklam filminde kullanılan Arap Bacı karakteri ile hem gelenekselliğine hem de doğallığına vurgu yapılıyor. Geleneksel tiyatromuzda de önemli karakterlerden biri olan Arap Bacı, kendine has konuşma şekliyle de filme neşeli ve nostaljik bir hava katıyor.

Bitkisel yağlardan üretilen Vissmate Doğal Sıvı Arap Sabunu, tüm yüzeylerin temizliğinde kullanılabilen sağlıklı ve doğa dostu bir temizlik ürünü olmasının yanında soğuk suda bile çok hızlı bir şekilde karışıp köpürüyor ve pratik kullanım sunuyor.

Son Yazılar