Aroma’dan Satranç turnuvasına destek

Gemlik Zeytini Festivali kapsamında düzenlenecek Uluslararası 2’nci Açık Satranç Turnuvası’na Aroma’dan tam destek

41373Gemlik Belediyesi Kent Konseyi ile “Türkiye Satranç Federasyonu Bursa İl Temsilciliği” ‘nin birlikte düzenlediği, 20-23 Ekim 2016 tarihlerinde Gemlik Belediye Başkanlığı Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilecek olan “2. Gemlik Zeytini Festivali” kapsamında düzenlenecek uluslararası 2. Açık Satranç Turnuvası’ nda Aroma A.Ş. turnuvaya tam destek verecektir.

Aroma Meyve Suları ve Gıda A.Ş.’de Gıda Teknikeri olarak çalışan Koray OKAY, uluslararası gerçekleştirilecek olan ve festivalin en büyük etkinliği olma özelliği taşıyan bu önemli yarışmada, A kategorisinde gerçekleştirilecek olan maçlarda Bursa’yı temsil edecektir.

Açık Satranç Turnuvası’na bu yıl A, B, C-1, C-2  olmak üzere, 4 kategoride toplamda 380 sporcu katılacaktır. Sayın Okay’ın da katılım göstereceği A kategorisine, uluslararası boyutta yurtdışından 12 ünvanlı sporcu (GM-IM-FM olarak Azerbaycan, Rusya, Özbekistan) katılacaktır.

Aroma, geçmişten günümüze değişmeyen kalite politikası, sağlıklı, güvenli ve lezzetli ürünleri ile turnuvaya katılan tüm yarışmacılara meyve suyu ve sularıyla da destek verecektir.

Son Yazılar