Alışverişte ‘Kara Cuma’ çılgınlığı internete sıçradı

black-friday

Çinli Alibaba’nın Bekârlar Günü (Singles’ Day), Amerikalıların ise Kara Cuma (Black Friday) ve Cyber Monday adıyla başlattığı alışveriş çılgınlığı Türkiye’ye de yansıyor. E-ticaret sektörüne kısa sürede birçok yenilik kazandıran n11.com, Türkiye günlük e-ticaret rekorunu kırmaya hazırlanıyor.

Dünya çapında online alışveriş her yıl tetikleyici günlerle yükselen bir ivme kazanıyor. Çinli online alışveriş sitesi Alibaba’nın her yıl Bekarlar Günü (Singles’ Day), Amerika’nın ise Kara Cuma (Black Friday) ve Cyber Monday başlıklarıyla çeşitli indirimlere ev sahipliği yaptığı alışveriş çılgınlığı Türkiye’de internete sıçrıyor. E-ticaret platformu n11.com, dev indirim kampanyasıyla Türkiye günlük e-ticaret rekorunu kırmaya hazırlanıyor. n11.com, geçtiğimiz yıl bir gün içerisinde 100 bini aşkın ürün satmıştı.

Milyonlarca liralık e-ticaret hacmi

Tekne, otomobil gibi lüks ürünler de dâhil olmak üzere dev indirimlere imza atan n11.com, Singles’ Day, Black Friday ve Cyber Monday gibi dünyayı saran dev alışveriş çılgınlığını Türkiye’de online alışverişe taşıyor. E-ticaret platformu n11.com, Türkiye günlük e-ticaret rekorunu kırmaya hazırlanıyor.

Son Yazılar