Hero Türkiye’nin Genel Müdürü Aslı Çetkin Oldu

Hero Türkiye’nin Genel Müdürü Aslı Çetkin oldu. 2007 yılından bu yana Hero Türkiye bünyesinde Marka, Pazarlama Müdürlüğü ve Pazarlama Direktörlüğü görevlerini yürüten Çetkin, 7 Kasım itibariyle Hero Türkiye Genel Müdürlüğü görevini üstlenecek.

Hero Grup bünyesinde yer alan ve kontrollü doğal tarım ile Türkiye’de bebek beslenmesine uygun kalitede yetiştirdiği meyveler, sebzeler ve tahıllar ile üretim yapan Hero Türkiye’nin Genel Müdürlüğüne Aslı Çetkin atandı.

hero

Lisans eğitimini 1998 yılında, İstanbul Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü’nde tamamlayan Aslı Çetkin, yüksek lisansını da yine aynı üniversitede, pazarlama üzerine yaptı. Hızlı tüketim sektöründe gıda, kişisel bakım gibi farklı alanlarda hizmet veren firmalarda edindiği deneyimlerin ardından, 2007 yılında Hero Türkiye ailesine katılan Çetkin, sırasıyla marka müdürü, pazarlama müdürü ve pazarlama direktörlüğü pozisyonlarında görev aldı. 7 Kasım 2016 itibariyle Hero Türkiye Genel Müdürü olarak yeni görevine başlayan Aslı Çetkin, evli ve iki çocuk annesi.

Son Yazılar