Plus X Award’da Arzum’a ödül yağdı

Arzum, dünyanın en prestijli tasarım ödülleri arasında yer alan

Plus X Award’da 5 ürünü ile 4 kategoride toplam 9 ödüle layık görüldü.

Druck

Türkiye’nin lider küçük ev aletleri markası Arzum, tasarım ve inovasyondaki başarısını aldığı ödülle bir kez daha kanıtladı. Arzum, tasarımı ve inovatif teknoloji kullanımı ile öne çıkan ürünlerin yarıştığı, dünyanın en saygın ödülleri arasında gösterilen Plus X Award’da, 5 ürünü ile 4 kategoride toplamda 9 ödüle layık görüldü.

5 ürünle 4 kategoride toplam 9 ödül

Prostick 1500 Blender Seti ve Panini Granite Izgara ve Tost Makinesiyle işlevsellik‘Functionality’ ödülünü alan Arzum, Tostçu Delux Izgara ve Tost Makinesi ve Arzum OKKA Minio Türk Kahvesi Makinesi ürünleri ile de hem tasarım ‘Design’, hem de kullanım kolaylığı ‘Ease of Use’ ödüllerinin sahibi oldu. Arzum’un Heptaze Çay Makinesi ürünü ise yüksek kalite ‘High Quality’, tasarım ‘Design’ ve işlevsellik‘‘Funtionality’ olmak üzere üç ödül kazandı.

Deneyimli Ar-Ge mühendisleri ve uzman tasarım ajansları sayesinde trendleri yakından takip ettiklerini vurgulayan Arzum Pazarlama ve Ürün Geliştirme Direktörü Mehtap Yıldız “Yarım asırdır tüketicilerimizin nabzını tutuyor, hayatlarına dokunuyor; yenilikçi teknolojilerimizle hem onların hem de sevdiklerinin hayatlarını kolaylaştırıyor, dünyalarını değiştiriyoruz. Ürünlerimizin üstün performansının yanında işlevsellik, kullanım kolaylığı ve yaratıcı tasarım özellikleri ile de müşterilerimizin hayatlarına değer katmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu yaklaşımımızla üretilen tasarımlarımızın Plus X Award gibi dünyanın en prestijli tasarım yarışmasında 5 ürünümüzle 4 kategoride toplamda 9 ödül almak bizi oldukça sevindirdi. Bu ödüllü ürünlerimizin, müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırıp renklendirdiği gibi Arzum markası ile aralarındaki bağı daha da güçlendireceğine inanıyoruz. dedi.

Son Yazılar