VİVİDENT Türk basketboluna desteğini son hız devam ettiriyor.

Geçtiğimiz yıl aldığı dev spor yatırımı kararıyla ‘Spor Toto Basketbol Süper Ligi’ ana sponsoru olan Vivident, sponsorluğunun ikinci sezonunda da pazarlama ve iletişim çalışmalarıyla, Türk basketboluna desteğini son hız devam ettiriyor.

Yeni sezonda ‘Vivident Storming’ ailesi ile basketbol iletişimine devam eden Vivident, geniş hedef kitlelere ulaşarak, Türkiye’de basketbolun yükselişine katkıda bulunmayı hedefliyor.

vivident

2016 – 2017 Basketbol Sezonu Tüm Heyecanı İle Başladı…

Vivident, geçtiğimiz sezon çok konuşulan reklam kampanyası ve basketbolcuların yer aldığı yeni ürünleriyle geniş kitlelere basketbol heyecanını yaşatırken, farklı saha etkinlikleriyle de salonları dolduran basketbolseverlere eğlenceli zamanlar geçirtti.

Vivident, yeni sezonda Vivident Storming ailesi ile basketbol iletişimine devam ediyor. Esprili ve etkileyici reklamlarıyla akıllara kazınan Vivident Storming, şimdi de ligin yıldız basketbolcularını ve gençleri aynı reklam filminde buluşturuyor. Vivident Storming’in çiğneme ritüellerinin altının çizildiği yeni reklam filminde, Doğuş Balbay (Anadolu Efes), Kenan Sipahi (Beşiktaş Sompo Japan) ve Osiris Eldridge (Demir İnşaat Büyükçekmece) yer aldı.

Vivident’in BSL ana sponsorluğunu değerlendiren Perfetti Van Melle Türkiye Pazarlama Direktörü Serkan Ergün, ‘Her yaş grubundaki kişilerin yoğun olarak ilgi gösterdiği popüler sporların başında gelen basketbola yaptığımız yatırım ile Vivident, basketbol sponsorluk bilinirlik araştırmalarında ‘en yüksek bilinirliğe sahip olan marka’ oldu. Türkiye’de basketbolun yükselişine destek olma hedefi ile yürüttüğümüz pazarlama iletişimi çalışmalarına hız kesmeden devam ediyoruz. Yeni kampanyamızla lig ana sponsorluğumuzu pekiştirirken, tüketicilerin favorisi Vivident Storming ailesini daha da güçlendireceğiz. Bu yıl da gerek yeni reklam yatırımlarıyla, gerekse yapacağımız saha etkinlikleriyle tribünlerde heyecan yaratmaya devam edeceğiz’ dedi.

Son Yazılar