Tadelle’nin ikonik kırmızı paketi duyguların dili oluyor

tadelle

7’den 77’ye herkesin severek yediği lezzet Tadelle, şimdi yeni yüzüyle karşımıza çıkmaya başladı. İkonik kırmızı paketinin üzerine yerleştirilen farklı fiillerle Tadelle, “Acaba ne derler” diye düşünmeden hayatın tadını çıkartmak için bizlere cesaret veriyor.

Kıpkırmızı paketi, damaklarda bıraktığı enfes tadı ile adeta ikonik bir lezzet haline gelmiş Tadelle, şimdi sevenlerinin karşısına yeni bir yüzle çıkıyor. Raflardaki Tadelle ambalajları, 7’den 77’ye herkese duygularını yaşamasını söylüyor.

“Koşma terlersin, ağlama erkeksin, gitme üzülürsün” diyenlere inat Tadelle, yeni ambalajlarında yer verdiği farklı fiillerle duyguların dili, isteklerin özeti oluyor. Affet, ağla, boş ver, çalış, haykır, iste, yaklaş, oyna gibi fiillerle herkesin içinde var olan ama bazen “acaba ne derler” diyerek ortaya çıkaramadığımız duyguları, dilediğimiz gibi dolu dolu yaşamamız için bizleri cesaretlendiriyor, bu esnada yanımızda olduğu mesajını veriyor.

Tadelle, Puck Global ile birlikte hazırladığı yeni iletişim kampanyası dahilinde, tüketicilere hem raflardaki ürünleriyle hem de keyifli reklam filmleriyle sesleniyor ve “hayatın tadı elinde” diyor.

Son Yazılar