İçim Şef Krema Raflarda

içim şef

İçim Şef Krema, raflarda yerini aldı. Refika Birgül, Natali Gökyay ve Yağız İzgül’ün özel tariflerini paketlere taşıyan İçim Şef Krema tüketicilerle buluşmaya hazır.

Yemek kitapları yazarı ve “Refika’nın Mutfağı” kurucusu Refika Birgül, “Kremalı Badem Soslu Tarçınlı Köfte” ve “Kremalı Cevizli Beyaz Peynirli Erişte” tariflerini İçim Şef Krema paketlerinde paylaşıyor. Mutfak tüyolarına ilişkin bilgi veren Birgül; “Kremanın; çorbadan pilava, köfteye ve tabii ki tatlıya kadar, tahmin ettiğimizden çok daha fazla yemeğe lezzet katabileceğini hep birlikte göreceğiz. Yaptığınız yemeğin o mucizevi tadını yakalayabilmek için İçim Şef Krema işin sırrı” diyor.

“World Cookbook Awards Gourmand” ödüllü yemek kitabı yazarı ve ünlü şef Natali Gökyay, “Tatlılarımın sırrı, küçük kutudaki büyük şefim; İçim Şef Krema. İçim Şef Krema ile tatlılarım eşsiz lezzetle.” sözleriyle,  “Çilekli Cupcake” tarifini tüketicilerle paylaşıyor. Burger Project Restoranı sahibi ünlü şef Yağız İzgül ise, “Benim de mutfaktaki lezzet sırrım İçim Şef Krema. Etten sebzeye İçim Şef Krema’nın yemeklerime kattığı lezzet tarifsiz.” sözleriyle “Kremalı Mantarlı Tavuk” tarifini sunuyor.

İçim Şef Krema, tavsiye fiyatı 4,40 TL ile  raflarda yerini aldı.

 

Son Yazılar