Fora Zeytin ailesi eğitim etkinliğinde buluştu

zeytin fora

Türkiye’nin zeytin üreticilerinden Fora Zeytin, Havran’daki fabrikasında, satış ekibi, pazarlama, ihracat, üretim, kalite ve lojistik bölümleri çalışanlarının katıldığı bir eğitim organizasyonu gerçekleştirdi.

Fora Zeytin’in, tüm çalışanları ve yöneticileri, Havran’daki Fora Zeytin Fabrikası’nda düzenlenen eğitim etkinliğinde bir araya geldi. Fora Zeytin’in Havran’daki fabrikasında, satış ekibi, pazarlama, ihracat, üretim, kalite ve lojistik bölümleri çalışanlarının katıldığı bir eğitim organizasyonu gerçekleştirildi.

Fora Zeytin Genel Müdürü Efe Yazıcı’nın da katıldığı etkinlikte, 2016 yılı değerlendirildi ve 2017 hedefleri gözden geçirildi. Ayrıca yeni başlayan çalışanlar oryantasyon eğitimine katılırken, diğer çalışanlar da bilgilerini tazeleme fırsatı buldular. Eğitim, zeytin hasadından soframıza ulaşana kadar ki tüm süreçleri kapsayacak şekilde gerçekleştirildi. Eş zamanlı zeytin tadımı yapıldı, yeni ürünlerle ilgili de çalışanların görüşleri alındı. Tüm çalışanların katılımıyla gerçekleşen fabrika gezisi yapıldı, fabrikadaki gelişmeler ve yeniliklerle ilgili bilgi verildi. İki gün süren eğitim etkinliği tüm çalışanlara verilen İletişim ve İş Güvenliği Eğitimi ile son buldu.

Son Yazılar