Adese, Ankara’daki 17. mağazasını Elmadağ’da hizmete açtı

adesee

Adese, Ankara Elmadağ mağazasını müşterilerinin hizmetine açtı. Midi formatındaki Elmadağ mağazasının açılışıyla birlikte Adese, Ankara’daki mağaza sayısını 17’ye yükseltmiş oldu.

İttifak Holding’in ulusal perakende markası Adese, 2017 yılında şu ana kadar 3 mağaza açtı. Adese, yeni yılın 4’üncü  Elmadağ mağazasının hizmete açılmasıyla birlikte Adese, Ankara’daki mağaza sayısını 17’ye çıkardı. Çeşitli etkinlikler ve müzik şöleni eşliğinde gerçekleştirilen açılış törenine Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, Adese Genel Müdürü Murad Yavuz Gök, Adese Genel Müdür Yardımcısı Cengiz Durmaz, Adese yöneticileri, çok sayıda davetli ve vatandaşlar katıldı.

Elmadağ mağazasının açılışıyla birlikte hizmet ağını genişlettiklerini belirten Adese Genel Müdürü Murad Yavuz Gök, “Adese olarak mağaza açılışlarımızı sürdürüyoruz ve hizmet ağımızı genişletiyoruz. Yeni yılda Konya’da 2, Ankara’da 1 olmak üzere 3 mağazamızı hizmete açmıştık. Elmadağ mağazamızla birlikte bu sayıyı 4’e yükselttik. Midi formatındaki mağazamızda 12 Elmadağlı arkadaşımızı istihdam edeceğiz. Elmadağ Adese mağazamızın hayırlı olmasını diliyorum. Mağaza açılışlarımız önümüzdeki günlerde de devam edecek.” diye konuştu.

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin ise, ilçeye yapılacak bütün teşebbüsleri taktirle karşıladıklarını belirterek, “Adese’nin Türkiye’deki 154’üncü Ankara’da ise 17’inci mağazasını Elmadağ’da beraber açıyoruz. Bölgemiz geniş, inşallah Adese’nin 155’inci mağazasını da yine bölgemizde açarız. Yapılacak her açılışın, her çalışmanın ilçemize, ülkemize ve Adese’ye hayırlı olmasını diliyoruz. Bu cesareti ortaya koyan yatırımcıya huzurlarınızda teşekkür ediyor, yöneticilerini taktir ve tebrik ediyorum. Mağazamız ilçemize hayırlı olsun” dedi.

 

Son Yazılar