Hayat Kimya’ya “Platin Global 100”den birincilik ödülü

hayat kimya

Platin dergisi ve bağımsız araştırma şirketi Ipsos tarafından yapılan, Türkiye’den dünyaya açılan en başarılı ‘Global 100 Şirket’ araştırması sonucunda, Hayat Kimya sektörünün lideri olarak ödüle layık görüldü.

Platin dergisi ve Ipsos tarafından yapılan araştırma sonucunda Türkiye’den dünyaya açılan en başarılı ‘’Global 100” şirket belirlendi. Türkiye’yi global arenada temsil eden şirketlerin ödüllendirildiği gecede, Hayat Kimya sektörünün lideri olarak ödül aldı.

Hayat Kimya adına ödülü kaldıran Strateji ve Pazarlama Başkan Yardımcısı Aysel Aydın yaptığı konuşmada: “Hayat Kimya olarak, bundan tam 30 yıl önce, hızlı tüketim ürünleri sektörüne giriş yaptık. Amacımız, Türkiye’den doğan güçlü markalar yaratmak ve değişik coğrafyalarda Türkiye’nin bayrağını dalgalandırmaktı. Bugün, 5 kıtada 100’e yakın ülkede varlık gösteriyor ve Bingo, Molfix, Molped, Papia, Familia gibi güçlü markalarımızı dünya çapında milyonlarca eve ulaştırıyoruz. Kısa zamanda gerçekleştirdiğimiz bu başarılarımızın takdir edildiğini görmek bizler için büyük bir mutluluk. Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da, hem Hayat Kimya hem de Türkiye için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Son Yazılar