Blendax’tan Hande Doğandemir ile Dijital Kampanya

blendax

Ses getirecek dijital kampanyada ünlü oyuncu, izleyicinin karşısına  geçecek. Doğandemir’in Blendax etkisiyle saçlarının, gündelik yaşamın keyifli anlarına dönüşüm hikayesi ise domino taşı etkisi üzerinden anlatılıyor.

Sinema filmi tadında geçen kampanya filmi, ayrıca şehir yaşantısına gönderme yaparak “Baş Döndüren Dolgun Saçlar ” motto’suyla da bütünleşerek tüketiciye sunuluyor. Gram İstanbul yaratıcı ajansı tarafından hikayesi kurgulanan kampanya filmi Emir Khalilzadeh tarafından çekildi.

Yetenekli oyuncu Hande Doğandemir, Blendax’ın ilk kampanya filmini basın ile beraber izlerken bu işbirliği hakkında ” Küçüklüğümden beri bildiğim ve kullandığım Türkiye’nin ilk şampuan markası Blendax’ın marka yüzü olmak mutluluk verici… Henkel’in, Blendax ile yollarını birleştirmesinin ardından piyasaya sunduğu yasemin özlü yenilenen formülün ilk kampanya filmiyle karşınızdayım. Benim için Blendax ile geçen bu süreç gayet keyifli oldu. Mesleğimin yanı sıra her kadın gibi bende saçlarıma ayrı bir özen gösteriyorum. Blendax’ın ruhunu yansıtan ” Baş Döndüren Dolgun Saçlar ” mottosu benim gibi umarım izleyenlere de cesaret verir ” dedi.

Son Yazılar