Erikli, marka sadakatinde birinci oldu

erikli

Erikli, “Türkiye Müşterinin Sesi” araştırmasına göre damacana sektöründe müşteri sadakatinin en yüksek olduğu marka oldu.

İki kez üst üste Türkiye’nin en sevilen suyu seçilen Erikli’ye yüksek müşteri bağlılığı getiren kriterler arasında markaya duyulan kişisel yakınlık ve sunulan ürün ve hizmetlerden memnuniyet yer alıyor. Bu başarıda tüketicilerini yakından tanımanın ve onların farklı ihtiyaçlarına yönelik çözümler geliştirmenin etkili olduğunu belirten Erikli Marka Müdürü Gözde Akyıldız şunları söyledi:

“Uludağ’dan gelen eşsiz lezzeti, yarım asrı aşan marka mirası ve yüksek hizmet kalitesi Erikli markasını tüketicinin kalbinde ayrı bir yere koyuyor. İki yıldır ‘Türkiye’nin en sevilen suyu’ seçilen markamızın, bu yıl marka sadakatinde de en üst sıraya yerleşmesi bizim için gurur verici. Hayata geçirdiğimiz projelerle hem sektörümüzde fark yaratıyor hem de tüketicilerimiz için değer yaratıyoruz. Bundan sonra da çalışmalarımıza sürdürülebilir başarı hedefiyle devam edecek; kaynağımızı aldığımız Uludağ’a ve Bursa’ya yatırımlarımızı sürdüreceğiz.”

“Türkiye Müşterinin Sesi” araştırması, Türkiye Kalite Derneği ve Ipsos tarafından Türkiye’de sektörlerdeki müşteri bağlılıklarını ölçmeye ve geliştirmeye yönelik olarak gerçekleştiriliyor. Ekonomiye yön veren 20 sektörden 20 bini aşkın müşterinin görüşleri alınarak yapılan araştırma, her yıl tekrarlanıyor.

Son Yazılar