Adese yönetiminde görev değişimi

adese

İttifak Holding’in perakende sektöründeki şirketi Adese’ye, 2012 yılından bu yana Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Ahmet Özkürkçüler Genel Müdür Vekili olarak atandı.Genel Müdür Yardımcılıklarına ise, Konya Bölge Müdürü Nurettin Örücü ve Kategori Müdürü Yunus Köse atandı. Yeni yönetim, 18 Mart 2017 tarihi itibari ile görevlerine başladı. 2015 yılından bu yana Genel Müdür olarak görev yapan Murad Yavuz Gök, Genel Müdür Yardımcıları Cengiz Durmaz ve Ahmet Tetik ise görevlerinden ayrıldı.

Yaşanan değişimle ilgili açıklama yapan İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve CEO’su Tahir Atila, “2015 yılından beri birlikte çalıştığımız arkadaşlarımızla Adese’nin hedefleri doğrultusunda bazı çalışmalar yürüttük. Bu dönem içerisinde gösterdikleri hizmetlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Perakende sektöründeki faaliyetlerimiz, 1991 yılından beri kesintisiz olarak ve büyüyerek devam ediyor. Hizmet verdiği coğrafyada sektörünün okulu olarak bilinen Adese’ye ilişkin hedeflerimizi, uzun zamandır bünyemizde çeşitli kademelerde görev yapan arkadaşlarımızla birlikte gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Yaşanan bu değişimin şirketimiz ve grubumuz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Gıda marketçiliğinden, alışveriş merkezine, restorandan e-ticarete kadar birçok alanda hizmet verdiğimiz perakende sektöründe Adese olarak büyümemizi sürdüreceğiz” dedi.

Ahmet ÖZKÜRKÇÜLER

Adese Genel Müdür V.

1967 Konya doğumlu olan Ahmet Özkürkçüler, yükseköğrenimini işletme alanında tamamlamış, profesyonel kariyerine 1995 yılında İttifak Holding Pay Sahipleri İlişkileri Birimi’nde başlamıştır. İttifak Holding’in perakende sektöründeki şirketlerinde çeşitli kademelerde üst düzey yöneticilikler yapan Özkürkçüler, 2012 yılında Adese Genel Müdür Yardımcılığına getirilmiştir.

Nurettin ÖRÜCÜ

Adese Genel Müdür Yardımcısı

1974 Konya doğumlu olan Nurettin Örücü, lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü’nde tamamlamıştır. Adese’deki kariyerine 1994 yılında kasiyer olarak başlayan Örücü, sahada ve genel merkezde farklı birimlerde yöneticilik yapmıştır. 2009-2011 yılları arasında Marmara Bölge Müdürü olarak görev almış ve 2012 yılında Konya Bölge Müdürlüğü görevine getirilmiştir.

Yunus KÖSE

Adese Genel Müdür Yardımcısı

1978 Konya doğumlu olan Yunus Köse, lisans eğitimini Selçuk Üniversitesi, İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nde tamamlamıştır. Yüksek Lisans eğitimini ise aynı fakültenin Üretim Yönetimi Bölümü’nde tamamlayan Köse, Adese’deki kariyerine 1998 yılında stajyer olarak başlamıştır. Adese’de uzman ve müdür olarak çeşitli birimlerde yöneticilik yapan Köse, 2011 yılında Kategori Müdürlüğü görevine getirilmiştir.

 

Son Yazılar