Teksüt, ‘Yerel Zincirler Buluşuyor’ etkinliğine Destek Sponsoru oluyor

teksüt

Teksüt, 12-13 Nisan 2017 tarihlerinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek ‘Yerel Zincirler Buluşuyor’ etkinliğine Destek Sponsoru olarak katılıyor.

Türkiye Perakendeciler Federasyonu tarafından düzenlenen ’Yerel Zincirler Buluşuyor 2017 Konferansı ve Fuarı (YZB)’ için geri sayım devam ediyor. Organize perakende sektörüne ürün ve hizmet sağlayan firmalarla yerel zincir marketleri bir araya getiren etkinlik, bu yıl verimlilik temasıyla gerçekleştiriliyor.

Teksüt de bu etkinlikte standıyla yer alıyor. Etkinliği değerlendiren Teksüt Satış ve Pazarlama Direktörü Murat Keleş, “İçinde bulunduğumuz gıda sektörü açısından yerel zincirler önemli ve etkili birer iş ortağı pozisyonunda. Tüketici eğilimlerini hızla görüp ihtiyaç duyulan değişiklikleri süratle uygulayabiliyorlar. Ayrıca ekonominin ve perakende sektörünün dengeli büyümesi açısından da çok önemli fonksiyonları yerine getirdiklerini düşünüyoruz. Yerel Zincirler Buluşuyor etkinliği, söz konusu fonksiyonların istikrarlı şekilde sürmesi, perçinlenmesi ve ekonomiyi büyütecek şekilde gelişmesi adına güçlü bir katkı sağlıyor. Bu olumlu katkıya, bu yıl biz de ‘Destek Sponsoru’ olarak dahil olduk. YZB’deki standımızda sektör profesyonellerine ürünlerimizi tanıtacağız, üretim ve yeniliklerimize ilişkin bilgi aktaracağız” açıklamasını yaptı.

 

Son Yazılar